13 I PER S BERICHT Zondag 6 oktober a.s Jubileumexpositie i.v.m. 1-jarig bestaan Amba lijstenexpres Op zondag 6 oktober aanstaande wordt in het pand van Amba lijsten te Castenray een jubileumexpositie gehouden ter gelegenheid van het eenjarig bestaan van deze energieke onderneming. 'Wat begonnen is als een bedrijf dat zich voornamelijk toelegde op de produktie en verkoop van barokke foto- en schilderijlijsten heeft zich (getuige de vele, en omvangrijke opdrachten) ontwikkeld tot een florerend bedrijf, dat overigens op veler verzoek ook als tussenpersoon voor diverse (amateur) kunstenaars is gaan optreden. Amba lijsten is een onderneming van Jan Maessen uit Venray. Een jonge ondernemer die voor zijn aktiviteiten onderdak heeft gevonden in een voormalige kleuterschool te Castenray. De enthousiaste ondernemer is er trots op dat, mede dankzij de enorme belangstelling van het publiek en de bijzondere medewerking die werd aangeboden door diverse overheidsinstanties en particulieren, nu dan het eenjarig bestaan gevierd kan worden. Op zondag 6 oktober a.s. kan men daarom in de wandelgangen van het bedrijfspand aan de Campagnestraat te Castenray (geheel vrijblijvend) kennis nemen van het werk van een aantal regionale amateurkunstenaarsdie heel verdienstelijk werk exposeren. Daarnaast wordt werk getoond van enkele buitenlandse kunstenaars. Een en ander natuurlijk omgeven door Amba lijsten. Jan Maessen (die zelf ook enkele werkstukken exposeert) wil. de gelegenheid dan tevens aangrijpen om een geheel nieuwe en - binnen een straal van 60/70 km - exclusieve collectie lijsten te introduceren. Met deze uitbreiding biedt de Ambacollectie nog~meer "voor elek wat wils". Want dat is -en blijft - het motto van Amba lij stenexpresde betere foto-en schilderijlijst (ook de oude, monumentale schilderijlijst) bereikbaar voor een grote groep mensen. De jubileumexpositie is geopend op zondag 6 oktober van 10.00 tot 18.00"uur; "de koffie is klaar". Wil men op een ander tijdstip werk van exposerende kunstenaars komen bekijken, dan kan men vrijwel altijd terecht; het blijft een komen en gaan van nieuw werk, waarbij het accent vooral is komen te liggen op werk van kunstenaars uit de regio, die permanent zeer uiteenlopende werken exposeren. S£T I Am ba Amba Amba Am b Amba

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 13