Verslag vergadering dorpsraad_3Q-9-§5 De voorzitter opent de vergadering. De notulen worden doorgenomen en goedgekeurd. Opmerkingen: a. De vlaggemast is geleverd. Deze zal binnenkort op het dorps plein geplaatst worden. b. Oversteekplaats. Deze kwestie zal eerst door de ouderraad worden besproken. c. In het komende plantseizoen zal de gehele Campagnestraat worden aangeplant. d. Wegkanten. KI. Oirlo zijn goed bijgewerkt. e. Trapveldje Past. Verheggenstr. Draad van de omheining is nog los. Aanwonende wordt benaderd voor herstel. Openbare verlichting. Het is de bedoeling van de gemeente om in Castenray 8 straat lantaarns te verwijderen. Buitengebied: bij Th. Seykens, Diepeling. Bebouwde kom: Matthiasstraat 9 Matthiasstraat hoek kerkhof Campagnestraat 2a Campagnestraat 8 Castelostraat 1 Castelostraat 11 Horsterweg 40. Binnenkort start een proefperiode. Deze lantaarns worden dan gedoofd. Tot 15 mrt. '86 kan men reageren bij de gemeente of de dorpsraad. G1asbak Er ligt de laatste tijd erg veel glas rond de glasbak. Dit geeft veel overlast. De bak sluit niet goed en staat ook erg scheef. Men vraagt zich af of verplaatsing van de bak naar de overkant (hoek kerkhof) de overlast zal beperken. Installatie pastoor Dorren Deze installatie zal door de dorpsraad worden bijgewoond. Speel truck Past. Verheggenstr. ■fr Is een schets gemaakt van dit speelwerktuig. Half oktober zal materiaal en tekening geleverd worden. Rondvraag- -Collecteverzoek ontvangen Jantje Beton. Deze collecte word. verzorgd door S.J.W.C. -Er zijn klachten over vuilstorten in de bermen van Matthiasstr. (tuinafval en bloemen). Dit kan allemaal met de vuilniswagen meegegeven worden. Bij het kerkhof zal deze week een container worden geplaatst voor bloemenafval uit de kerk en het kerkhof. De voorzitter sluit de vergadering. Hoederavond. De iaarlijkse moederavond wordt gehouden op woensdag 9 okt. a.s De avond begint met;, een H. Mi's om 19-30 uur. Deze wordt opge luisterd met 'zang door het dameskoor. Daarna staat de koffie klaar in het gemeenschapshuis. De avond zal verder verzorgd worden door fysiotherapeut Hans Kauffeld. die op zijn eigen boeiende manier zal spreken over de gevolgen van"een hartinfarct of hersenbloeding en hoe leef j dan weer verder. Alle leden zijn van harte welkom. De route van Tonny Duykers verzorgd de koffie. DORPSRAAD L.V. B.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 12