Excursie: Gouden Handen Gouden Handen is alom bekend als een creatief wonderland. Op dinsdag 1 oktober gaan we de jubileumtentoonstelling 1985 bezichtigen. Duizenden handgemaakte werkstukken van amateurs kunnen we er bewonderen» Er is een groot poppengala, verscheidene expositie'sCo.a. van kaarsen), er zijn miniaturen, modellen, kunst en nog veel meer. We vertrekken om 13.00 uur bij de kerk. Om ca. 21.00 uur zijn we weer thuis» De onkosten zijn 27,50 p.p., hierbij inbegrepen zijn de bus, de entree en een diner. U kunt zich hiervoor opgeven t/m 27 september (vandaag dus) bij Cis Stiphout, tel. 1375 Kursus Schoonschrijven: Degenen, die interesse hebben voor een kursus schoonschrijven en deze graag 's avonds willen volgen, kunnen zich, liefst zo snel mogelijk, opgeven bij Cis Stiphout. In Venxay start zeer binnenkort een kursus van 10 lessen op de woensdagavond. Voor meer inlichtingen kunt u terecht bij Cis Stiphout, tel. 1373 Moederavond: De jaarlijkse moederavond wordt gehouden op woensdag 9 oktober a.s. De avond begint zoals gewoonlijk met een H. Mis. Daarna staat de koffie klaar in het gemeenschapshuis. De avond zal verder verzorgd worden door fysiothera peut Hans Kauffels, die op zijn eigen boeiende manier zal spreken over de gevolgen van een hartinfarct of hersenbloeding en hoe leef je dan weer verde De route van Tonny Duykers verzorgt de koffie en helpt met opruimen. Agr. vrouwen. Op maandag 28 oktober 1985 organiseren de gezamelijke agrarische werkgroepen van de kringen: Roermond, Weert, Helden, Korst, Venray, Venlo, een studiedag van 10.00 tot 16.00 uur in de "Turfhoeve" Middenpeelweg 1 te Sevenum. Deze dag is bestemd voor alle vrouwen van zelfstandige ondernemers, zowel agrarische als midden- en kleinbedrijf of zelfstandig een bedrijf VQerend. Het thema is: Medeondernemer: beroep-plicht-hobby. Het programma bevat inleidingen, groepsdiscussies en een rollen spel door afd. Sevenum. Inleidingen zullen worden gehouden door mevr. Andela-Baur, lid Tweede Kamer; boerin mevr. Ali Bor; voorzitter van de vrouwenraad van het Nederlands Christelijk Ondernemerverbond voert samen met haar man een slagerij; mevr. Jean Cobben: lid van de agrarische werkgroep kring Meersen, boerin. Opgave t/m vrijdag 11 oktober door overmaking van f 25,-- t.n.v. Studiedag Limburg agr. vrouwen Rabo. 14.19.50.889. A.M.A. Korsten, Groenstraat 10, Panningen. In dit bedrag zijn consumptie en lunch inbegrepen. De deelnemers krijgen een week van tevoren het volledige programma thuisgestuurd. Dit geldt tevens als toegangsbewijs. Geef uw naam nog door bij Cis Stiphout i.v.m. vervoer. L.V. B

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 12