Excursie Gouden Handen. Gouden Handen is alom bekend als een creatief wonderland. Op dinsdag 1 oktober gaan we de jubileumvoorstelling 1985 be zichtigen. Duizenden handgemaakte werkstukken van amateurs kunnen we er bewonderen. Er is een groot poppengala, verschei dene exposities o.a. van kaarsen, er zijn miniaturen, modellen, kunst en nog veel meer. We vertrekken om 13.00 uur bij de kerk. Om - 21.00 uur zijn we weer thuis. De onkosten zijn f 27,50 per persoon, hierbij in begrepen zijn de bus, de entree en een koffietafel. U kunt zich hiervoor opgeven t/m 27 sept. bij Cis Stiphout', tel. 1373. Verantwoord speelgoed. Al heel gauw is het weer december, de maand van _de feestdagen. Voor velen komt nu de tijd voor de aanschaf van speelgoed, ver antwoord speelgoed. Op woensdag 25 september komt mevr. V.d. Nes naar Castenrayom met ons te praten over verantwoord speelgoed. Wanneer is een kind toe aan bepaald speelgoed? Iedereen is welkom op deze avond. We denken hierbij vooral aan degenen, die weieens speelgoed kopen voor babies tot en met pubers en misschien nog wel voor ouderen. De avond begint om 20.00 uur in het gemeenschapshuis Oproep! Voor de kursus beter bewegen zijn nog plaatsen vrij. Bent u 40 jaar of ouder en kunt u wat beweging gebruiken, kom dan op de woensdagmorgen van 9-15 - 10.15 uur met ons sporten in het gemeenschapshuis. Vrijdag 20 sept. Huwelijksmis zingen voor het zilveren bruidspaar Philipsen-Zanders14.30 uur. Donderdag repetitie 19.45 uur. Zondag 6 okt. Installatie Pastoor Dorren. Maandag 28 okt. Korenavond Castenray. Nu iedereen de vacantie er op heeft zitten staat het nieuwe carnavalsseizoen weer voor de deur. Een van de hoogtepunten van ons jaarlijks carnaval zijn de beide Bonte Zittingsavon den, die door de grote inbreng van dorpsgenoten vorig jaar, ontzettend goed geslaagd waren. Dit jaar hopen we op een zelfde succes en daarom nodigen wij eenieder die aan deze avonden mee wil werken uit voor een eerste bijeenkomst. Deze bijeenkomst is op dinsdag 1 oktober om 20.00 uur in cafe'van Rhee. Tot dan. L.V. B DAMESKOOR KARNAVALS VERENIGING

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 4