Kronenberg 1 - Castenray 1 4 - 16 Sept. 1984 3-0 verlies in Merselo, 15 sept. 1985 4-0 verlies in Kronenberg, 't Onvermijdelijke heeft 22 competitiewedstrijden geduurd. Mogelijk breekt hierdoor een wat overmoedig of spannend gevoel, wat voor de verdere toekomst niet ongunstig hoeft te werken. Aan de 4-0 nederlaag valt niets af te dingen. Kronenberg startte met een waar overrompelingsoffensief, waarop Castenray geen wapen of antwoord had. Ai na enkele minuten was een afstands schot voor Castenray noodlottig. Met vooral afstandsschoten zocht Kronenberg hun doel. Maar onze goed spelende doelman was voorlopig op zulk geschut berekend. Een frommelgoal tekende dan ook voor de 2-0 stand. Wel werd het 3-0 door zo'n pegel, die ditmaal in tegen ft stelling tot vorige week wel via binnenkant paal in het net ver dween. Na rust was Castenray sterker, maar niet bij machte het stug en vrij hard voetballende Kronenberg in moeilijkheden te brengen. 'N strafschop betekende de eindstand 4-0. Na lange tijd weer eens een nederlaag, geen schande. Wel vraagt de verslaggever zich af waar het 1 september-TEAM was? Waren dit niet dezelfde j ongens? A.s zondag tegen Griendtsveen 14.30 uur sportpark Heesakker. Montagnards 9 - SVC 5 Bergen is en blijft voor ons een niet te nemen hindernis, dat bleek ook nu weer. Het eerste half uur deden we nog aardig mee en hielden de zaak in evenwicht. Het feit dat Bergen met rust een voorsprong had van 2-0 was niet zo zeer hun verdienste danwel van onze verde diging en keeper, die er twee keer lelijk naastzaten. L. Cox en G. Peeters raakten licht geblesseerd en werden vervangen door G. Kunen en onze grensjager in .uitwedstrijden;, W, Strijbos (met geleende schoenen welteverstaan, zijn eigen sieren, voorzien van een bloemstuk, thuis de kamer)Bergen kwam van deze verander ingen echter niet onder de indruk en ging gewoon door met het ver der opvoeren van de stand. Drie goals kregen we nog te slikken, wat nog meeviel aangezien ze wel 10 doelrijpe kansen kregen. Zelf kregen we enkele goede kansen waaronder een vrij voor de keeper. We hielden het echter op nul en gaven daarmee de punten en de eer aan Bergen. Groetjes D'n Blauwe. A.s. vrijdag recreanten training van 1 900-20OOuurAllemaal even warm lopen voor de vriendschappelijke wedstrijd tegen Lomm, zaterdag 17.30 uur. Castenray 2 Deze week geen wedstrijdverslag van de ontmoeting Hegelsom 4 - Castenray 2 om doodeenvoudige reden, dat men besloot de zaak af te gelasten. Da t is op zich helemaal niet zo'n punt als de daarover gemaakte afspraken tenminste worden nagekomen. Nu reisde de spelersgroep van Castenray afgelopen zondag nietsver moedend naar Hegelsom, stond daar eerst tenminste 10 minuten buiten te schilde alvorens de dienstdoende kantine-baas opdaagde. Deze figuur kreeg amper binnen telefonisch de mededeling dat de wedstrijd was afgelast. Wie deze merkwaardige beslissing had genomen wist hij niet te vertellen en het woord consul moest ee nog in het woordenboek worden opgezocht. Oh ja, men had nog geprobeerd de secr tari3 van Castenray te bereiken. Ja, ja, door middel van rooksignalen zeker0 Afijn de spelers en begeleiding van Castenray besloten ten einde raad dan maar zicht- en hoorbaar geërgerd, de terugreis te aanvaarden, maar toch blijf je je afvragen: "Hóe is zoiets nou toch nog mogelijk in het huidige betaalde voetbal t

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 12