10 Vervolg S»V»C. Junioren Hegelsom A - Castenray A Een wedstrijd waarin aan beide kanten erg veel fouten werden ge maakt. Er werd ook erg veel gescoord, maar liefst 12 maal. Het was binnen 7 min. al 0-2 door Mark Donders en Marcel Duijkers. Daarna geloofde -Castenray het wel, en het was spoedig weer gelijk. Het wareri weer Marcel Duijkers en Jos Heidens die de stand op 2-4 brachten. Na de thee 2-5 door Mark Donders uit een mooie aanval overrechts5 Min. voor tijd stond het echter weer gelijk: 5-5. Dodr.twee mooie, afgeronde aanvallen door Jos Heidens pakten we de 'eerste punten in deze competitie. Proficiat. De leiders. Castenray A - HCR A Een leuke wedstrijd van beide zijden leverden soms hachelijke situaties op voor de doelen. Castenray had voor de rust toch enkele keren moeten scoren, maar helaas gebeurde dit maar een keer via Marcel Duijkers. Het was overigens de benjamin Rob Weijs die op rechts HRC voortdurend in de problemen bracht. Het was jammer voor Rob dat zijn schot door de keeper werd over getikt. Na de thee kwam Afferden tot een klein overwicht en wist dit ook in de score tot uitdrukking te brengen. 1-2 eindstand. Overigens een compliment voor het hele SVC-ploeg die er hard voor heeft gewerkt. P.s. Rob Weijs en Dannij Wismans bedankt voor het invallen en Wiek Kunen als scheidsrechter. Zoals U wellicht vernomen zult hebhen heeft de Bisschop van Roermond tot Pastoor van Castenray benoemd Pater Ch.Dorren van de orde van de H.Harten, Pater Dorren is afkomstig uit Valkenburg en 69 jaar oud. Ruim dertig jaar is hij als missionaris werkzaam geweest in Hawaii en de Rio Archipel, c,< Enkele jaren geleden keerde hij hiervan terug naar Nederland. De benoeming tot Pastoor van Castenray gaat in op 1 oktober. De plechtige installatie door deken Theunissen uit Venray zal plaats hebben op ZONDAG- 6 oktober in de HOOGMIS van 10.00 uur In de tussentijd, nu er geen pastoor is, kunt U over kerkelijke zaken altijd kontakt opnemen met een van de leden van het Kerkbestuur.. KERKBESTUUR BEWAR

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 10