10 Oostrum 2 Castenray 2 2-0 Castenray 2 is in de nieuwe competitie zeer slecht uit de startblokken gekomen. De in en tegen de reserves van Oostrum geleden nederlaag was gezien het vertoonde v spel der blauw-witten volkomen terecht. Met uitzondering van het laatste kwartier van de eerste helft was Oostrum de betere de fellere ploeg. Sommige S.V.G.—ers toonden een volslagen gebrek aan inzet en dat mag een kwalijke zaak genoemd worden. Misschien dacht men - met in het achterhoofd de uitstekende resultaten van de oefencampagne - het lastige karwei in Oostrum zonder een gezonde portie werklust te kunnen klaren. Een feit was, dat het gehele elftal in alle linies gruwelijk faalde. Daar doet het ten onrechte afgekeurde tegendoelpunt van Ron Drabbels (bij een 1-0 stand) weinig aan ai alhoewel een 1-1 ruststand natuurlijk wel De zwak leidende Oostrumse scheidsrechter het ongenoegen der S.V.C.-ers op de hals, wijten, zou te ver voeren! even anders klinkt. haalde zich overigens meerdere malen maar om daar de nederlaag aan te OSCAR Leunen 10 - S.V.C. 5 Het begint zo langzamerhand traditie te worden dat we het nieuwe seizoen tegen Leunen openen. Met 2 nieuwe contractspelers, te weten Jos W. en Geert K., gingen we aan de slag om een andere traditie in ere te houden. We hebben n.l. uit de laatste 3 duels tegen Leunen telkens 1 punt meegepikt. Onze kersverse grensjager in uit wedstrijden had nog iets over opbouwend voetbal en geen lange ballen waarna we de wei in konden. Onze start mocht er zijn, Leunen werd meteen met de rug tegen de muur gezet. Vanuit het versterkte middenveld werden de vleugelspelers Leo C. en Piet M. op hun wenken bediend. Deze zorgden met hun zuivere voorzetten voor veel gevaar. Mooie een-tweetjes werden er op de grasmat gelegd, bijna alle lukte. Ruststand 0-0. Na een veel te lange schaft(20 min.) kregen we onze ondertussen stijf geworden ledematen niet meer zo goed op gang(of zou dit toch iets met conditie en trainen te maken hebben?). De tegenstanders had daar minder moeite mee en de rollen waren dan ook eensklaps omgedraaid. Onze verdedigers kregen het er warm van en dat was net wat ze nodig hadden. Na wat horten en stoten werd er goed en soepel verdedigd. Die enkele keren dat Leunen echt gevaarlijk werd was onze keeper paraat en daarmee hielden we de eerder genoemde traditie hoog en kunnen we het eerste puntje bijschrijven. Moge er nog vele volgen. Over traditie gesproken, even onze jeugdspelers William's, en Mark D. bedanken voor hun hulp. Groetjes d'n Blauwe p.s. Gerry v. Houdt trouwt vrijdag 6 sept. Allemaal om 18.15 uur bij H. v. Rhee verzamelen. KNIPNAAIKNIPNAAIKNIPNAAIKNIPNAAIKNIPNAAIKNIPNAAI - Bij voldoende aanmeldingen zullen in spet. de volgende kursuseen van start gaan: knip- naaikursus voor beginners knip- naaikursus voor gevorderden kinderkledingkursus kneepjeskursus patroontekenkursus met vele nieue patronen patroonvernaderkursus Voor verdere inlichtingen of aanmeldingen kunt u terecht tot 13 sep. bij: MARLIES HENDRIX-SMITS Lollebeekweg 23, tel. 1^3?

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 10