5 5 Woensdag 28 aug. begint voor de kinderen weer de school. Die eerste schooldag na de grote vakantie kunt u, als u daar prijs op stelt, met uw kind in de klas komen (gedurende 15 min.) om eventuele "drempelvrees" weg te nemen bij uw kind. Voor uitgebreide informatie omtrent schoolzaken verwijzen we u naar het gele informatieboekje, die u voor de grote vakantie heeft thuis gekregen. Ouderavond basisgroep 1 (kleuters): woensdag 4 sept. Aanvang 20.00 uur in de school. Typecursus Het komend schooljaar bestaat de mogelijkheid voer de kinderen v'an het laatste leerjaar van de basisschool, een typecursus te volgen. De cursus wordt samen met Oirlo opgezet en zal waarschiinlijk In de basisschocl te Oirlo gegeven worden. De lessen beginnen de 2e week van het nieuwe schooljaar, op een dag nog nader vast te stellen, aansluitend aan de schooltijd. Het examen wordt afgenomen in mei 1986. De cursus wordt gegeven door het instituut Hendrickx Deurne (tel. 04930-12727). Hog enkele gegevens: prijs: f 200,-- aantal lesweken: 30 x 1 uur huiswerk: géén diploma: diploma-garantiegratis herexamen systeem: 10 vingers machine: géén elektrische machine. Aanmeldingsstrookje Wilt u uw kind aanmelden voor de type-cursusdan dient dit te gebeuren d.m.v. onderstaand strookje. Het dient ingevuld ingeleverd te worden bij de voorzitter van ouderraad, Tunnelweg 1, of op school, en wel uiterlijk vóór vrij dag 30 augustus de Ondergetekende meldt aan voor de type-cursus 85-86. (naam kind) geboortedatum adres telnr Handtekening éénjarige opleiding tel. 04782-350 O V u I r 9 B.S.- "de Stek Middenstandsavondschool Venray - Horst v

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 9