De vorige week gehouden financiële rondgang van onze fanfire is evenals voorgaande jaren weer uitermate goed geslaagd. Ook dit keer bedroeg het opgehaalde bedrag bijna 3000,- om precies te zijn 2961,04. Met nog wat nagekomen gelden van enkelen die niet thuis waren, zal het recordbedrag van ƒ3000,- zeker ge haald worden. Buiten verwachting en wa zijn dan ook erg blij, dat Castenray haar fanfare zo'n goed hart toedraagt. Een hele verlichting, want het is telkenjare voor bestuur en leden weer ploeteren om de financiële eindjes aan elkaar te knopen. We willen dan ook iedereen hartelijk danken voor de royale bijdrage. Verder danken we Jan Rambags en de Ra. Vissers Olie handel Horst voor hun geweldige hulp. Ook zeggen we dank aan de muzikanten, de ophaalsters en de chauffeurs. Dank aan allen die op andere wijze hebben geholpen. Repetitie Vanavond repetitie in het gemeenschapshuis. Aanvang 20.30 uur. Volgende week vrijdag 12 juli hebben we de laatste repetitie voor de zomervakantie. Aanvang 20.30 uur. Een repetitieschema voor aa de vakantie volgt binnenkort. aE Vanavond is er na de repetitie een bespreking van de Muziek- commissie met de aanwezige bestuursleden. 222®£f6stival a.s. Zondag organiseert onze fanfare voor de tweede keer een openlucht Zomerfestival. Vorig jaar werd een dergelijk festival voor de eerste keer georganiseerd en ondanks het feit, dat men halverwege de avond vanwege de druilerige regen naar binnen moest uitwijken, sloeg het idee goed aan en was het geze 11 ig druk. Dit jaar is gekozen voor de zondagmiddag en wel van 11.30 - 17.30 uur. Het concept is in grote lijnen hetzelfde gebleven. Centraal staat het optreden van enkele joekskapellen en de Castenrayse blaaskapel "De Schanseblaozers" o.l.v. Rudy Direks. De joekskapellen zijn: "Eeder Veur Zicht1 uit Meterik, "Ut G-öt" uit Oostrum, "Noeëit Tuus" uit Leunen en "Twieë Yeuraf" uit Meterik. Zij brengen een non-stop programma vol variatie en gezelligheid. Naast het optreden van de kapellen is er weer de mogelijkheid tot dansen en ontbreken ook het buitenbuffet en de barbecue niet. Om het geheel nog aantrekkelijker te maken, is er rondom dit gebeuren van alles te doen voor jong en oud. Zo is er op de eerste plaats een heuse wedstrijd koemeiken. Wie slaagt erin om in 1 minuut de meeste melk uit de koe te halen? Wie wordt de "Melkkampioen 1985" en ontvangt de daarbij behorende prijs? Voor de sportievelingen is er een mechanische voetballer. Jong en oud van S.V. Castenray kan zijn bekwaamheden tonen. Speciaal voor de leden van de biljartclub is ©r een punten- biljart en de leden van "De Batavieren" kunnen zich meten in het kruisboogschietenVoor de mensen met stalen zenuwen hebben we het van de Willem Ruis Show bekende "Bibberspel" naar Cas tenray gehaald. Pure spanning en sensatie!!! Opgeven voor de D 0 E W E E K tot a.s. woensdag 10 juli!!!!!! 10 FA N FA R E

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 10