Jeugdwielerronde: In de ploeg, die dit jaar weer aan de jeugdwielerronde zal deelnemen, zijn momenteel nog enkele plaatsen vrij. Degenen, die hieraan wel willen meedoen en op 15 juli a.s.10 - 11 - 12 of 13 jaar zijn, kunnen zich nog opgeven bij Ine Theeuwen, tel. 812 of bij Henk Stiphout, tel. 373. Aan dit evenement kunnen zowel jongens als meisjes meedoen. Wie het eerst komt, die het eerst maalt!!! Afd. A.s. zondag is de slotdag van de 4-daagse. Wij hopen velen van u bij het défilé te mogen begroeten. A.s. woensdag 12 juni verwachten we jullie in het kluphuis om 18.15 u. We nemen dan even de spellen e.d. door van "Rolle-Bol '85". Willen jullie dan ook weer de rokjes-sjaaltjes en riem ringetje inleveren Zaterdag 15 juni de dag v. "Rolle-Bol". We vertrekken om 9.30 uur per fiets naar Venray. Jullie moeten die dag zelf voor een lunch pakket zorgen. Ook is het aan te bevelen om badpak handdoek en droge kleren mee te nemen minimaal zakgeld. Meer informatie krijgen jullie nog bezorgd. Dit geld ook voor de oudere jeugd, die aan dit "Holle-bol" deelneemt. We hopen natuurlijk, dat jullie ouders vrienden bekenden jullie komen aanmoedigen, zodat we met een beker naar Castenray kunnen terugkeren We zijn worn ca. 18.00 uur weer thuis. *_19_Juni hebben we onze laatste klupavond van dit seizoen. We sluiten dan af met een avondje-aerobic-dancing. We hebben hiervoor iemand gevonden, die ons datieven komt voordoen. We beginnen dan ook net als anders om 18.15 uur. tot a.s. woensdag, de leidsters. L aur descomité afd. Venray In de week van 10 t/m 16 juni 1985 wordt weer de jaarlijkse buis-aan-hui kollekte gehouden t.b.v. Lourdes Liefdewerk in de gemeente Venray. Dit jaar hebben 29 zieken mogen profiteren van een gratis bedevaart naar Lourdes met de Limburgse Bedevaart. Deze zieken waren verdeeld ove de gehele gemeente Venray. Eén van de belangrijkste bronnen van inkoms te is ieder jaar de opbrengst van deze huis-aan-huis kollekte. Het bedrag dat in uw dorp cf wijk wordt bijeengebracht, wordt ook ten volle voor die plaats besteed. Veel vrijwilligers gaan in de week van 10 t/m 16 juni weer met de koliek bus op stap, in de hoop zoveel mogelijk zieke en/of gehandicapte mede mensen in de gelegenheid te stellen Lourdes te bezoeken. Wy hopen en vertrouwen, dat U deze vrijwilligers - en daardoor ue ziek plaatsgenoten - goed zult ontvangen. De lijst met aanvragen groeit nog steeds, zeker met de Kinderbedeyaar t 1986 in zicht. Wij danken U reeds bij voorbaat zeer hartelijk. e Bestuur en medewerkers sters Lourdescomité afd. Venray van de Limburgse Bedevaart naar -Lbur-d-e-S" H.Beerkens, sekr 04 7 8C-83428) M. T STG. JEUGDWERK I V "t -»«*■ ■O

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 5