Geraniums Fuchsias Salvia - Afrikanen e - pantoffel Verbena era,. i d d a. Het seizoen !84-f85 zit er weer op. Afgelopen zaterdag werd het seizoen besloten middels een S.V.C.-dag op sportpark "Heesakker" Voor de jongste spelers was er een soort mini-zeskamp, die met een ruime voorsprong gewonnen werd door een groep bestaande uit Leon Strijbos, Marcel Binghs, Lennie Heidens, Sepp Willemssen en Thijs Arts. Voor het B-elftal waren er een serie behendigheidsspelen met de bal, waarbij Marcel Buykers de overwinnaar was. Uiteraard ook dit jaar weer de uitreiking van de trofeeën voor de "Voetballers van het jaar". Bit jaar viel de keuze op: A Roger Ways B Preek Wismans B Sjoerd Sellings F; Ivan Maes Jongens vanaf deze plaats nogmaals proficiat. Afgelopen zondag nam het B-elftal nog deel aan een toernooi in Venlo. Hier werd een 9e plaats behaald. Het B-elftal veroverde maandag via een tweede plaats een fraaie beker op een toernooi in Hegelsom. - Lottum B - Castenray B 1-10 Castenray E - Montagnards B2 afgelast Hier kwam de tegenstander niet opdagen, omdat de jeugdleiders de wedstrijd vergeten waren. Boor dezeuitslagen eindigt het B-elftal op een derde plaats, het E-elftal is ongeslagen kam pioen met 17 punten uit 9 wedstrijden. Zaterdag 1 juni A-toernooi Melderslo; vertrek 9.30 uur 10.35 uur E.W.C. - Castenray 11.45 uur Hegelsom - Castenray 12.55 uur Wittenhorst - Castenray VISVIS. .VIS. .VIS. Ook voor degenen, die niet van vislucht houden, is er iedere donderdag van 09.00 10.00 uur vis verkrijgbaar op het dorpsplein. Vis moet..vis doet je goed! 10 1 '4 S.V.C.-junioren 't J S

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 10