O Salvia s Verbena Kattesnorren Bloemkool Afrikaantjes Spitskool Aster tevens GEVRAAGD Rode kool nog enkele AUGURKEN PLUKKSTERS Th. Jacobs Horsterweg 39. Castenray 2 - Grubbenvorst 3 0-4 Castenray heeft de hoop op een goede uitslag tegen het door dit resultaat terecht kampioen geworden G.F.C. ruim 50 minuten lang mogen koesteren, maar toen bezweek de ploeg onder de alsmaar groter wordende druk en werd in pakweg 10 minuten van de grasmat gespeeld» Daar zag het in de eerste helft allerminst naar uit, aangezien de S.V.O.- ploeg in die fase geconcentreerd en gedisciplineerd speelde, vooral dankzij de~formidabele inzet van Jan Arts en Jan Houwen» Toen ook had de thuisspelenae vereniging een voorsprong kunnen nemen, nadat Frank Weys een vrije trap op maat van Christjan Broere prima met het hoofd verlengde» De Crubbenvorster goalie liet zich echter niet verrassen en tipte de bal over de lat» Het verhaal van de tweede vijfenveertig minuten is snel verteld» Na de al eerder vermelde fatale lö minuten, bleef de S.V.C.-ploeg zoveel mogelijk zichzelf en liet zich niet verleiden tot onbezonnen daden» Men bleef sportief voetballen, maar miste de kracht en bezieling om nog éénmaal tot het uiterste te gaan» Er was dan ook weinig kruid gewassen tegen de vaardige, vooral op technisch gebied, Grubhenvorster-elfdie bij monde van hun voorzitter na afloop van de wedstrijd ruiterlijk toegaven, na de winterstop alles op hun derde elftal te hebben gezet» Misschien een schrale troost voor het tweede elftal, dat het volgend seizoen in de derde klasse opnieuw mag gaan proberen» De ploeg komt dan hopelijk wat meer aan het voetballen en gaat wie weet dan ook nog een woordje mee spreken in de strijd om de bovenste plaatsen» Bovendien is het voor de ontwikkeling van jongere spelers, zoals daar zijn Jan Houwen en Jan Arts, misschien niet eens zo slecht om het een trapje lager te proberen* -J3 Tenslotte mag een woord van dank aan het adres van leider (lijder?) Alois Kuypers, grensrechter Theo Jacobs en trainer Toon Knoops in dit laatste verslag niet ontbreken» Dankzij hun positieve inbreng, "bleven de sfeer in en instelling van het tweede elftal tot het einde van de competitie goed en daarom mogen deze drie heren van Oscar nog tenminste een aantal jaren aan blijven» Overigens hebben supporters van het tweede elftal afgelopen zondag net buiten het sportpark een krijsend en zeer overstuur groen varkentje gevangen» Het arme beestje was rood van schaamte en stamelde steeds maar weer; "Wat een blamage, 2-2 tegen de reserves van D.I.S." Oscar heeft begrepen dat het diertje liefdevol is opgevangen en bereid is terug te keren naar de eigenaars, als.»Porkie Zeikens (naam van het varkentje van S.V.C. 2) ook weer naar zijn hok terugkomt. Zo niet, dan is het oorlog en je kunt met de mannen van Caatenray 2 beter braadworst eten, dan ruzie maken, stelletje gehaktballen! De spelers plus aanhang van S.V.C* 2 verzamelen zich op zaterdag 1 juni om 20.00 uur hij van Rhee om vandaaru.it de receptie van het eerste elftal te bezoeken. OSCAR. - TE KOOP t

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 5