Castenray 2 - Wans sum 3 5~4 "in de hoofdrol" is één van die A V R 0- programmals, waarvoor ik niet thuis blijf. Die hoofdrol was afgelopen zondag weggelegd voor Christjan Broere* Hij opende met de welwillende medewerking van de Wanssumse goalie in de tweede minuut van de wedstrijd de score, maar bracht Vanssum in de tweede helft terug in de wedstrijd door met een snoeiharde kopbal zijn eigen doelman' te passeren. Bovendien haalde hij in een fase dat Wanssum de betere ploeg was, de bal nog een keer van de doellijn. En dat is niet niks, zeg nou zelf. In de rust kon Castenray overigens nog genieten van een 2-1 voorsprong, aangezien Frank V/eysna de Vanssurnse gelijkmaker, eindelijk weer eens het genoegen mocht smaken te scoren. Hij deed dat op aangeven van René van Bergen en na goed storend werk van een voortdurend gevaarlijke Huub van Rhee jr0 Toen de eerder genoemde René van Bergen in de vijftigste minuut met het hoofd de derde treffer liet aantekenen uit een door Theo Houwen genomen vrije trap, leek er voor Castenray geen vuiltje meer aan de lucht. Maar het eerder vermelde eigen doelpunt en een wegens aangeschoten hands toegekende en benutte penalty brachten beide partijen weer op gelijke hoogte. Toen Castenray zich enigszins had hersteld van zoveel tegenslag in één wedstrijd, had Huub van Rhee jr. - hij werd schitterend weggestuurd door Jan Arts - de 4-3 op de schoen, doch de bal zeilde rakelings voor het Wanssumse doel langs. Bat Wanssum in de slotfase alsnog de volle winst pakte, lag eigenlijk in de wedstrijd, opgesloten, aangezien beide achter hoede1 s bepaald niet in hun beste doen staken. Jos Büddiger was overigens kansloos tegen die alles beslissende inzet, aangezien de bal op het laatste nippertje van richtingwsrd veranderd. Sterker nog, de Castenrayse goalie hield de S.Y.C.-ers tussen de 20"" en 35 minuut zowat in zijn eentje overeind, dankzij een aantal schitterende reddingen. En hoe gaat het nu verder? Het restprogramma van de drie voornaamste degra datie-kandidaten Kronenberg, Merselo en Castenray vermeldt voor Castenray de thuiswedstrijd tegen kampioenskandidaat Grubbenvorstdat bij een over winning de vlag mag gaan hijsen. Of het zover ook komt? OSCAR Bloemenaktie Langs deze weg willen wij allen, die hebben meegwerkt kopers en verkopers) aan het slagen van onze jaarlijks bloemenaktie ter gelegen heid van moederdag, hartelijk dank zeggen. Zeskamp: Morgen, zaterdag 18 mei, vindt in de feesttent de grote dorpenzeskamp plaats. Van 18.30 - 20.30 uur strijden teams uit Leunen, Merselo, Oirlo, Ysselsteyn, Vrede- peel en natuurlijk Castenray om de Zeskamp trofee 1 985. Natuurlijk verwachten wij alle alle Castenrayse jeugdCen ouderen) om onze ploeg naar de overwinning te schreeuwen. De prijsuitreiking zal rond 22.00 uur plaatsvinden. Voor deze plech tigheid heeft het organisatiecomité de FC VVV-speler Mario Verlijs- donk uitgenodigd. STG. JEUGDWERK

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 8