Zoals u bekend is, zal Paus Johannes Paulua II ons land bezoeken van zaterdag 11 mei tot woensdagochtend 15 mei 198b. Tijdens zijn verblijf in Nederland zal hij Den Bosch, Utrecht en Den Haag be zoeken. Op 14- mei is Limburg aan de beurt. De Paus zal die dag een bezoek brengen aan de stad Maastricht met de Sint Servaaskerk en de Onze Lieve Vrouwe Sterre der Zee en aan de luchthaven Maas tricht-Beek; aldaar vindt het hoogtepunt plaats van zijn bezoek aan ons land tijdens' de 'enige grootschalige-en feestelijke-'ont moeting met- de Nederlands bevolking. Na een lange rondtour tussen de naar verwachting meer dan 100.000 mensen zal de Paus op het vliegveld 'samen de verzamelde gelovigen de H. Eucharistie vieren. Tijdens deze grote ontmoeting met de Paus worden heel bijzonder'.alle communicanten en vormelingen van 1984 en 1965 uit het gehele bisdom uitgenodigd, vanzelfsprekend het liefst samen met hun ouders; maar ook hun peter en meter, broers en zussen en eventuele andere .familie leden zijn van harte welkom. Er zal bij de toewijzing van de plaatsen -er-wórdt voor hen een speciaal vak gereserveerd- een grote soepel heid betracht worden, zodat 'de gezinnen en families bij' elkaar blijvenDoor de lokatie van het gereserveerde vak zullen communi canten en vormelingen met hun familieleden de Paus van nabij kun nen zien. De deelnemers aande viering op d.e luchthaven worden ge adviseerd zeer vroeg in Beek aanwezig te zijn, dit om te voorkomen dat zij- vastraken in de ongetwijfeld zeer grote verkeersstroom. Met de regisseur zal worden bezien of en op welke wijze de communi canten en vormelingen ingeschakeld kunnen worden in het programma dat aan de eigenlijke Eucharistieviering voorafgaat. Nadere informaties zullen volgen, zodra het programma van het'Paus bezoek in Rome is goedgekeurd. Voor het vervoer naar de luchthaven raden wij ten zeerste aan gebruik te maken van het openbare vervoer (zie hiervoor bijgaand schrijven betreffende de "buspoule"). Ofschoon velen vrij nemen en/of krijgen op 14 mei 1985, is het toch aan te raden tijdig ter plaatse vrij van school en/of werk te regelen RABOBANK OIRLO Goede Vrijdag (5 april) zijn onze kantoren de gehele dag gesloten. De avondzitting wordt verplaatst naar donderdag 4- april. 1. V t. - 4 OUDERRAAD

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 4