LEUNEN 3 - CASTSNRAY 11-1 Detfbelangrijke wedstrijd tegen naaste concurrent Leunen is onbeslis geëindigd. Met dit resultaat mogen we beslist tevreden zijn. De voorsprong die we hadden is intact gebleven en het aantal nog te spelen wedstrijden wordt steeds kleiner. Leunen heeft er alles aan gedaan om de volle winst thuis te houden. Met de wind in de rug waren zij voor rust de dominerende ploeg en moesten wij het hebben van snelle uitvallen. Echt gevaarlijk konden de oranje-hemden slechts af. en toe worden, maar Henk stak in een goede vorm. Éénmaal moest de lat hem de helpende hand toesteken. Na ongeveer een half uur spelen wist Twan een snelle uitval af te ronden en was onze kans op een goed resultaat groot. Het eerste half uur na rust leek het er op dat Leunen de moed had opgegeven want slechts zelden kwamen ze nog in de buurt van ons doe In die fase verzuimden wij verder afstand te nemen en dat kwam ons duur te staan. Een kwartier voor tijd kreeg de wedstrijd een hele andere wending. Een afgeslagen hoekschop bracht de gelijkmaker on het denkbeeldige scorebord. Keihard verdween de bal langs de verbouwereerde doelman in het net. Nu kregen we het pas echt moeilijk en we mogen van geluk spreken dat de ^stand verder geen wijziging meer onderging. Ook wij kregen enkele kansen om de wedstrijd te beslissen, maar dat zou eerlijk gezegd te veel van het goede geweest zijn. Bijna iedereen was dan ook tevreden met dit gelijke spel. Tenslotte nog een belangrijke vraag: Wat is nu eigenlijk buiten spel?" -asZondag wacht ons de volgende moeilijke tegenstander. We hoeven de thuiswedstrijd tegen GFC 2 nog maar eens in onze herinnering t%rug te roepen en dan zal wel duidelijk zijn waarom.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 18