15 Qostrum_6_r_Castenra2_S Dat dit jaar het weer de competitie wel goed overhoop heeft ge haald, blijkt wel uit het feit dat we al drie returns achter de rug hebben en Oostrum pas voor de eèrste keer in de ogen mochten kijken. Met dat soort vriendelijkheden hielden onze gastheren zich niet lang op. Vanaf het begin werd met goedlopende combi naties vol op de aanval gespeeld. Bij hun eerste treffer speelde het geluk nog een grote rol, de daaropvolgende was een weggevertje van onze doelman. Je zult je ondertussen wel afvragen: "V/aar waren jullie ergens?" Dat is gauw verteld: "Nergens". D'r werd op alle fronten gemist. De achterhoede blunderde, het middenveld was er niet en in de voorste linies werden de paar kansen die we kregen om zeep geholpen. Dit kleine drama, want dat was het voor ons, nadat we de twee afgelopen wedstrijden de sterren van de hemel hadden gespeeld, kreeg na 20 minuten in de tweede helft een ommekeer. Door een paar staaltjes van onkunde was de score inmiddels opgelopen tot 5-0. Blijkbaar vonden we dit toch te gek worden en langzaam begonnen we ons te herstellen. Het laatste half uur werd er geconcentreerd gevoetbald. Kansen waren er volop. Geluk helemaal niet. Een lob over de. keeper ging ver naast en een keihard schot van 35 m afstand, onderkant lat, sprong i.p.v. in de goal terug het veld in. Eindconclusie: Oestrum heeft het varkentje vakkundig gewassen en wij hebben ijverig geholpen met afdrogen. Buiten Oostrum was er nog een overwinnaar, nl. ons "eigen varkentje", al liggen dit soort kwartjes hem misschien ook wat zwaar op de maag. Terugdenkend aan de thuisnederlaag tegen Resia hebben we komende zondag in Wellerlooi dus twee keer wat goed te maken. "Een Kwestie van Instelling". Groetjes: d'n Blauwe. Samenstelling wedstrijdcommissie G. Cremers, Roffert 1, tel. 368 Hesen, Horsterweg 70, tel. 376 Weys, Leikeswei 10, tel. 332 Smulders, Horsterweg 45c, tel. Vissers, Matthiasstraat 7, tel Wat betreft taakverdeling, hierop J. P. M. 630 464 komen we later terug. Bestuursverkiezing: Aftredend en niet-herkiesbaar H. Cremers. Gerrit Cremers werd met algemene stemmen gekozen tot bestuurslid Verkiezing voorzitter. Hier 'behaalde P. Heidens de meerderheid van stemmen waarna deze de functie als voorzitter aanvaarde. Hierna sprak P. Heidens de vergadering toe en dankte iedereen voor het vertrouwen in hem gesteld. Tevens werd H. Cremers tot ere-voorzitter benoemd. Er werd hem nog een kleine attentie aangeboden voor al die jaren als voortreffelijk voorzitter, in de vorm van een voorzittershamer met opschrift: Voorzitter Batavieren 1957 - 1985. Er was een bloemetje voor zijn vrouw. Samenstelling bestuur: Voorzitter P. Heidens, Horsterweg 50, tel. 491 Secr.PenningmP. Poels, Horsterweg 28, tel. 209 V'icevoorzitter G. Cremers, Roffert" 1, tei. 368 Leden Marian Emonts, Past, Verheggenstr21, tel. 885 M. Smulders, Horsterweg 45c, tel. 630 U H.B.S. "Batavieren"

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 14