Sgarta^^ 0-0 Be druiven waren blijkbaar erg zuur na afloop van de wedstrijd voor d» Seve- nuEse kampioens-kandidaat* Waarschijnlijk had men gedacht dat varkentje uit Ga stenray even te wassen, maar dat liep wel anders. S.V.C, kwam vlot uit de startblokken en was de gevaarlijkere ploeg in het eerste half uur. Dat was voornamelijk te danken aan het, in dis fase van de ontmoeting, voortreffelijke spel van Jan Arts en Math.(Tzn) Vollenberg Toen ook had Castenray de leiding moeten nemen, nadat een pechvolle Prank Weya tweemaal in zeer kansrijke positie voor het Sparta-doel opdook. Met Frank Weys is meteen de persoon genoemd die bijna in zfn eentje drie Sparta-verdedigers aan zich bond, vooral in het laatste gedeelte van de tweede helft toen de Sevenumse-ploeg probeerde het S.V.C.-doel onder druk te zetten. Bat dat niet zo best lukte was een verdienste van de bijzonder gedisciplineerde manier waarop Castenray bleef spelen. Een opdracht die dan ook tot voller tevredenheid van leider Aloya Kuypers werd vervuld. Dat het vertoonde spel niet om over naar huis te schrijven was, ia in deze fase van de competitie van ondergeschikt belang. Reeds veel te vaak dit seizoen ging S.V.C. in de slotfase onnodig onderuit en dat wilde men tegen Sevenum persé voorkomen. Een compliment voor de gehele ploeg is dan ook beslist op z'n plaats maar een waarschuwend vingertje blijft omhoog gestoken, Castenray 2 gaat traditie-getrouw een spannend slot tegemoet tegen gelijkwaardige tegenstanders die de punten even hard nodig hebben. Een goede conditie zou dan wel eens van doorslaggevend belang kunnen zijnj Bus besluit Oscar met de spreuk van de week: ZIN OF GENNE ZIN GAOT DUR MINSTENS IENNE KIER IEN DE WEK HINJ OSCAR. Met de slopende winstpartij tegen B.VVnog in de henen en de door ons met 10-1 verlopen uitwedstrijd tegen Bergen in het achterhoofd, zou het zo'n vaart wel niet lopen met opnieuw een goed resultaat. Met de rust echter prijkte de trotseren welver diende 1-0 stand op het niet aanwezige digitale scorebord. Verdiend, omdat we het beste van het spel hadden en er opnieuw hard werd gewerkt. Bat wordt nog eens een gewoonte. Be treffer .kwam voor rekening van onz© topscoorder G. Binders die, nadat hij fraai binnendoor aangespeeld werd door J, Wismans, de bal links in de hoek deponeerde. Terug van de thee begonnen de Bergenaren aan hun tegenoffensief. Onze verdediging wist echter in die eerste aanvalsgolven met veel kunst en af en toe vliegwerk de nul te houden. Sterker nog we hadden in die fase van de strijd de wedstrijd kunnen beslissen. Kansen, waaronder een voor leeg doel, werden niet omgezet in cijfers. In de 36e min. was het Bergen wat wel wist te scoren. Bij ons knakte er toen wat. Veel van wat de hele wedstrijd lukte, ging nu niet meer. De laatste paar minuten trokken de gasten al'hun registers nog eens open. Waarom hebben ze toch die mooie vierkante doelpalen van vroeger vervangen door die lelijke ronde van nu? Na een schot van de Bergse spits in de allerlaatste minuut moest onze, een paar centimeter te korte, keeper toezien hoe de bal via zosn lelijke ronde doelpaal over de doellijn naar die andere lelijke ronde doelpaal rolde en daarvandaan in het net belandde. Zoiets doet pijn. Maar...,, laten we het vrolijk houden, met 2-1 verliezen van het hooggeplaatste Bergen is zo slecht nog niet. Zondag zijn we vrij. Ga toch even bij de kersverse sponsor naar de opstellingen kijken. Door spelers-tekort mag je misschien in een ander team spelen. Groetjes: d!n Blauwe. 12

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 12