Na de overwinning van zaterdag jl., zouden we het vandaag toch wat moeilijker krijgen, in de eerste helft was het toch Casten- ray dat het spel bepaalde, hetgeen al gauw beloond werd, toen een mooie voorzet van René Duykers door de attent reagerende René Rambags werd ingetikt; 1-0. hit was ook de ruststand. Na de thee was het weer Castenray dat de score opende door een mooie pass van Jos Heidens naar René Duykers die naar be horen de bal mooi inschoot. In de verdere tweede helft bleven de blauw-witten knokken, wat af en toe resulteerde in een doelrijpe kans, maar helaas. In de 76e min. was het die de bal in eigen goal schoot, maar niettemin was het een welverdiende overwinning die door alle elf samen bereikt is, inclusief de keeper, die het voortref felijk deed. Jongens ga zo door. Leden^ Woensdag 27 maart a.s. ledenvergadering in café Hesen; aanvang 20.00 uur. Zondag 31 maart video-avond in het gemeenschapshuis. U bent allen, samen met uw wederhelft, van harte welkom. Aanvang 2000 uur"precies. Iêrl2SiSS_ïi§eof lim_yan_d.e_puutayona_ Zoals u misschien weet is er van de buutavond een videoopname gemaakt. Wij willen deze op zondag 31 maart a.s. in het gemeen schapshuis Fop. diverse t.v.'s) vertonen. Aanvang van de avond is 20.00 uur. Hierbij willen wij de artiesten, de joekeihennende Schanse- blaosers, de leden van de carnavalsvereniging en verdere be langstellenden uitnodigen om deze film te komen zien. Vooraf willen wij met de artiesten en de leiders van blaaskapel en dameskoor een terugblik houden op deze buutavonden en even vooruit zien naar de buutavonden van 1986. Graag zouden wij zien dat deze personen reeds om 19.15 uur aanwezig zijn, zodat we de video uiterlijk om 20.00 uur kunnen starten. Foto 1s carnavalsseizoen 84/85 De gemaakte foto's zullen vanaf morgen in café Hesen Iedereen kan hier zijn bestelling doen tot en met tegen een vergoeding van 1,50 per foto. 31 liggen. maart a.s. Gebruik hem. Gebruik hem GOED S 10 «f a KARNAVALSVERENIGING

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 10