14 Melderslo 2 Castenray 0-3 Vanaf 16 december hadden we geen competitie-wedstrijd meer gespeeld en het was dan ook de vraag of we de draad van de eerste competie- helft weer konden oppakken. Tegen het in het verleden altijd gevreesde Melderslo werden we weer twee puntjes rijker en dat was nodig ook want concurrent Leunen blijft taai volhouden* In de eerste helft hadden we iets meer van het spel en waren we zeker gevaarlijker. John schoot in kansrijke positie naast en Twan werd binnen het strafschopgebied zodanig van de bal gezet, dat een strafschop op zijn plaats geweest was. Vlak voor rust viel ons eerste belangrijke doelpunt. Geert schoot vanaf 18 meter laag over de grond raak; dit was erg belangrijk voor de rest van de wedstrijd. Melderslo viel na rust wel aan,maar kon niet echt gevaarlijk worden, omdat onze achterhoede geen kansen weggaf. - 20 minuten voor tijd maakte Henk aan alle onzekerheid een einde toen hij de bal na een goed genomen hoekschop van John fraai inkopte. Jac Wismans smaakte het genoegen om na een langdurige blessure de laatste 10 minuten mee te mogen spelen en zijn uitgekiende voorzet werd door Twan met een mooie kopbal besloten 0-3. a.s.Zondag een thuiswedstrijd tegen Wittenhorst5. We moeten er ons voor hoeden dat we deze wedstrijd niet te licht opnemen. Op zaterdag 9 maart a.s. organiseert de l.o.m.-school 't Groenewold, Groenewoldsepad 2 te Uenray van 2 tot 4 uur een open dag. Geïnteresseerden kunnen dan een kijk je komen nemen op 't Groenewold om op deze wijze een indruk te krijgen van deze school voor speciaal onder wijs. Al degenen die graag wat meer willen weten over het l.o.m.-onderwijs komen aan hun trekken, want vragen staat vrij i Leerkrachten en kinderen staan klaar om ze zo goed mogelijk tB beantwoorden, flaakt U ook gebruik van deze mogelijkheid 3a toch l Zaterdag 9 maart, van 2 tot 4 uur, 't Groenewold. f A 9 ey- S.V.C.- senioren open dag a r""

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 14