J E U a B P I N S B 3f B A L Zaterdag 26 januari a.s, om 20.00 uur in het gemeenschapshuis WIE WORDT ONZE NIEUWE JEUGDPRINS???????? Muziek; Sound Jam Ï2ïaiêS_ÏSÏ6Ê3ai:iDg_dor£sraad_van_21_jaoi_jlJ. 1. De voorzitter opent de vergadering. 2. De notulen worden doorgenomen en goedgekeurd. Opmerkingen: a. Het plaatsen van een verlichte kerstboom op het dorpsplein waa in een zo korte tijd niet te realiseren Het feestcomité draagt de zorg ervoor dat dit jaar een en ander tijdig geregeld wordt. Men ziet af van een vast aan geplante kerstboom op het dorpsplein. b. In verband roet het' koude weer van de afgelopen weken zal zaterdag 26 jan. asde inventarisatie van landbouwwegen plaatsvinden. - 3. Jaarverslag. Het jaarverslag 1984 is gemaakt door secretaresse Tvar: Wegberg en dit zal met het activiteitenprogramma sts finan cieel verslag 1985 worden toegezonden aan de gemeente, 4. Mededelingen a. Kascontrole Schans en dorpsraad. Deze zal worden uitge voerd door He Dingh.s en T. van Wegberg, bBeleidslijnen kleine kernen. Van de gemeente is de evaluatie beleidslijnen kleine kernen ontvangen. Hierover volgt discussie, De standpunten van de dorpsraad in deze zullen verwoord worden tijdens de vergaae- ring op 28 febr. van de gemeenteraad met delegaties van de dorpsraden door B. van Gasteren en H. Binghs c. Verbouwing gemeenschapshuis Door de voorzitter van de stichting wordt een nieuwe tekening voorgelegd, waarin de wensen van de verenigingen grotendeels terug te vinden zijn, Toneel wordt ongeveer 50% vergroot Zaalruimte ongeveer 5jvergroot Bergruimte ongeveer 100% vergroot De dorpsraad staat achter dit plan. Deze tekening zal worden voorgelegd aan de gemeente en eind februari aan de vereni gingen» d. Bocht Matthiasstraat-Campagnestraat wordt dit voorjaar aangeplant door de gemeente roet laagblijvende beplanting. 5. 'Rondvraag. n a, Zonnewi jzer- .Is-feet -jfogelijfc om bij demontage van de .zonnewijzer van de sokkel dit via de Schans 'bekend te maken? Dit zal voortaan gebéuren» Ï5e voorzitter sluit de vergadering. 'O - IIBUMMWU! DORPSRAAD

Castenrays dorpsblad De Schans | 1985 | | pagina 8