Vervolg dorpsraad 5. Wat verder ter tafel komt en mededelingen - Woningbouw: voor de bouw van premie A - B of C woningen zijn 2 geïnteresseerden. Schriftelijk aanmelden kan tot 1 dec In sept, 1984 stonden er voor Castenray 15 woningzoekenden ingeschreven - Kruispunt KI. Oirlo Castenrayseweg. Het plaatsen van borden acht de gemeente hier niet nodig. - Onkruidbes trijding trottoirs. Dit zal dit jaar niet meer gebeuren. is reeds gebeurd op 20 november). 7Rondvraag - Kaasboer*; deze is nog niet op zijn standplaats verschenen dit zal nog nagevraagd worden; mogelijk gelijk met visboer - De lantaarn 'aan Horsterweg bij voetpad Leikeswei wordt sinds kort om middernacht gedoofd. Is dit terecht? dit wordt na gevraagd De voorzitter sluit de vergadering. Vanwege de gering belangstelling, willen we nogmaals alle geïnteresseerden aangaande het speelterrein Matthiasstraat - Castelostraat (bij de voormalige kleuterschool) uitnodigen tot het bijwonen van een korte vergadering a.s. maandag, 26 november, om 20.30 uur bij van Rh.ee. Ballonnenwedstrijd De ballonnenwedstrijd b.g.v. de onthulling zonnewijzer is per 15 november jl. gesloten. Kaarten die na deze datum nog binnen komen, zullen teruggegeven worden aan degenen die ze per ballon verstuurd hebben. Er zijn 15 kaarten binnengekomen. Met behulp van een grote atlas is vastgesteld welke ballon verst weg is terechtgekomen. De uitslag is als volgt: 1 2 4 5 6 7 8 Patrick Cox: Schafwedel Sandra KünenGarbsen Lonneke kuypers; Lehrte Jessie Cox; Langenhagen Joan Willemssen; Rahden Hanny Strijbos; Bohmte Ester Zillen; Belm John Marcellis; Lotte 9 1 0 1 1 1 2 1 3 1 4 1 5 Donna Zillen; Lengerich Carin Classens; Saerbpck Joep Willemssen; GrevèfrO Ronnie van Osch; Münster Lieke Kuypers; Steinfurt Wouter Bloemen; Hagen Marcel Dinghs, Castelostr Hagen Voor de eerste drie is er een groter, voor de rest een kleiner prijsje.- De prijzen en kaarten kunnen afgehaald worden bij Marian Houwen, Castelostraat 15. Gebruik hem. Gebruik hem GOED S -k V» j

Castenrays dorpsblad De Schans | 1984 | | pagina 7