Castenray 5 - Meerlo 3 2-3 M Het voetballen niet de mond, waar we de vorige wedstrijd zo goed in waren, hebben we gelukkig weer ingeruild tegen het voetbal zoals het gespeeld dient te worden, nl. met alles, behalve met de mond. De eerste etappe tegen het hooggeklas- seerde Meerlo toonde redelijk voetbal van beide ploegen met, ook wat de scoringskansen betreft, een klein overwicht van de gasten. Ruststand 0 - 0 dacht de schrijver van dit stukje. Onder het genet van een bakje thee werd hem duidelijk gemaakt, dat hij een stukje van de film kwijt was. Laat dat nou net het stukje geweest zijn dat Meerlo zijn eerste tref fer scoorde. Ruststand dus o - 1. Slordigheidje van deze kant In de 2e etappe kregen we wat meer vat op de Meerlonaren, die na nog eens gescoord te hebben, wat terugvielen. Dit resul teerde aan ook verdiend in een 1-2 stand en wel door een goal van Jos Wismans, onze "stand-inDoor wat slordigheden in onze achterhoede moest onze reserve keeper Noud Janssen, die het als zodanig prima doet, nog een keer de bal achter zich uit het net halen, 1 - 3. De laatste 20 minuten waren voor ons. De Meerlose defensie raakte in paniek en daarvan profiteerde L. Buddiger door op aangeven van J. Vollenberg te scoren. Met de finish in zicht probeerden we nog de ge lijkmaker te forceren, maar zover kwam het jammer genoeg niet. Eindstand 2-3. Al met al een leuke pot voetbal. Wie weet vallen we de volgende keer met iets meer geluk wel in de prijzen. Hoop doet leven. Groetjes dfn Blauwe. 21 november en 12 december. Om 20.00 uur worden we verwacht hij de slagerij, waar de heer Drabbels ons zal ontvangen met een kop koffie. Daarna wordt een diaserie vertoond over de verwerking van het geslachte varken. Dan kan men (schriftelijk) vragen stellen, gevolgd door een rondleiding van ongeveer drie kwartier door de hele slagerij. Hierna kunnen we nog genieten van een kop koffie of kon- sumptie met een hartig hapje en om 22.30 uur kunnen we weer naar huis. Deze excursie is gratis. Opgeven bij Cis Stiphout, tel. 373, in verband met het regelen van vervoer en wie op welke avond gaat. Hi^wisseling_Arcen Het bestuur van de LVB afdeling Arcen heeft ons uitgenodigd om op 28 november samen met hun leden een gezellige avond door te brengen. Wij verwachten dat een groot aantal leden hier mee naar toe gaat. De bus(sen) vertrekken om precies 5 minuten vóór half 8 bij de kerk, omdat we om 20.00 uur aanwezig moeten zijn. Het bestuur van Arcen wil graag weten met hoeveel leden wij komen, daarom dient men zich op te geven hiervoor bij Cis Stiphout, tel 373 t/m zondag 23 november 8 -V 0 L.V. B. 4 4

Castenrays dorpsblad De Schans | 1984 | | pagina 8