9 HEERKIJKE VERSE NOTEN 5 ctper st M. Dinghs Tunnelweg 1 St. Maartensvuur: Op vrijdag 9 november a.s. zal met medewerking vaN de Fanfare het jaarlijkse St. Maartensfeest worden gevierd, ook dit jaar weer met een lampionoptocht en een groot St. Maartensvuur. Alle kinde^ren van klein tot groot kunnen hier met lampion aan deelnemen Om zeven uur vertrekken we in een 'stoet met St. Maarten te paard vanaf het dorpsplein naar de Steegkemp, waar na het verhaal van St. Maarten en enige muzikale begeleiding van de fanfare het vuur zal worden .ontstoken door St. Maarten en de bedelaar. Tijdens dit gebeuren is tegen een vergoeding van 0,75 eenbeker warme chocolade-melk met speculaas verkrijgbaar. We hopen, dat velen weer met lampion aanwezig zijn. Enige tips voor het maken van lampions: s Suikerbietuithollenspijker door de bodem, gaten in zijkant, draad om op te hangen, versieren. Conservenblik: gaten in de zijkant, spijker door de bodem voor de kaars, eventueel beschilderen enz., ijzerdraad voor ophanging. Stevig karton: hiermee zijn allerlei vormen te maken, b.v. mensen hoofd, kubus, cilinder, bol, dierenkop etc. Maak er gaten in en beplak die eventueel met gekleurd vliegen papier Plastik emmertje: zie conservenblik Oud lampenkapje: zie hiervoor Degenen, die brandbaar hout hebben voor het St. Maartensvuur, kun nen dit morgen, zaterdag 3 november, tussen 10 en 12 uur bezorgen op een terrein aan de Steegkamp. Niet brandbare elementen worden beslist geweigerd; opk zgn "poesten". Toevoegingen buiten de hiervoor gestelde tijdslimiet zijn ilegaal en worden ook ais zodanig afgehandeld Kindermarkt: Castenrayse kinderen, die tijdens de kindermarkt van zondag 11 no vember a.s., een plaatsje willen inrichten om hun spulletjes aan de man/vrouw te brengen, worden hiertoe in de gelegenheid gesteld op zaterdag 10 november. Tussen 13.00 en 16.00 uur kan iedereen onder toezicht van enkele bestuursleden zijn standje inrichten. Zondag gaat dan om half twee de zaal open en kan gestart worden met de verkoop. Voor de door onszelf in te richten stand voor de verkoop van ki.ider kleding e.d. kunnen nog altijd spullen beschikbaar gesteld worden. Even een telefoontje naar Hay Dinghs(457) of Nelly Janssen(520) en de spullen worden opgehaald. KOOP STG. JEUGDWERK

Castenrays dorpsblad De Schans | 1984 | | pagina 9