Q§§||P?§X_S_r_.S§§i§„4 Het scoren van goals en het halen van punten is iets wat we maar niet onder de knie kunnen krijgen, Qua voetbal hadden we tot een kwartier in de 2e helft het betere van het spel, hoewel Eesia met 0-1 leidde. Het laatste half uur zijn we door vooral onderling gekanker, niet alleen tegen de tegenstander, maar ook nog tegen onszelf gaan voetballen. Mede hierdoor scoorde Eesia nog 2 maal en namen ze de punten mee de Maas over. Hopelijk "VOEDBALLEN" we de volgende wedstrijd weer zoals we dat al jaren deden. Hierbij wilde ik het voor deze keer laten, daar er jl. zondag binnen en buiten de lijnen al meer dan genoeg gezegd is. P.S. Oer alsnog bedankt voor de warme voeten. Groet jesd1n Blauwe 14 november a.s. Verkoop bij opbod, ten bate van Bouwfonds Gemeenschapshuis De L.V.B. heeft er alle belang bij, dat het gemeenschapshuis verbouwd wordt, daarom gaan wij hier ook financieel een steentje aan bijdragen. De bedoeling is, dat er allerlei spullen bijeen gebracht worden door de leden, die dan op 14 november bij opbod aan de leden verkocht worden. Dit kan vanalles zijn, zoals b.v. zelf gemaakte wijn, jam, gebak, iets van brooddeeg, handenarbeid, handwerk of b.v. resten breiwol enz., enz. Deze spullen worden op woensdag 14 november door het bestuur bij u opgehaald. Met uw aller medewerking zal dit best lukken en ook nog een gezellige avond worden. De opbrengst gaat dan naar het bouwfonds gemeenschapshuis. voor nagenoeg al Iedere DINSDAG en DONDERDAG van 9.1+5 - 10.15 17 LV. B 4

Castenrays dorpsblad De Schans | 1984 | | pagina 17