Castenray 1 - GFC 2 2-1 Wat een ontknoping! In de laatste minuut van de wedstrijd krijgt Gastenray nog een hoekschop te nemen. 1 De stand op dat moment is 1-1. Gezien het spelbeeld voor heide partijen een acceptabele stand. De bal ligt in het struikgewas - Twan haalt de bal op - John legt hem bij de hoekvlag tot drie maal toe neer. De scüeidsrechter telt de seconden die nog te spelen zijn— nog precies 15» De voorzet komt eindelijk en Twan krijgt de bal'op zijn hoofd. De doelman is geslagen maar een GFC - verdediger haalt de bal uit het doel. Scheidsrechter Rongen die precies op de goede plaats staat - op de doellijrv wijst resoluut naar het midden. Tot grote vreugde van alles wat Gastenray heet en tot grote teleurstelling en woede van GFC. Wat hadden ze prachtig partij gegeven. Het heeft er zelfs lange tijd naar uitgezien dat ze met een overwinning huiswaarts zouden kunnen keren, - Voor rust wogen beide partijen goed tegen elkaar op met een lichte terugval van de bezoekers vlak voor de rust. In de 50ste minuut van de wedstrijd werd Henk volkomen verrast door een afstandsschot 0-1. Het pleit voor onze jongens dat ze met vereende krachten bleven vechten voor .een goed resultaat. Waarschijnlijk heeft de conditie deze middag de doorslag gegeven,want de Grubbenvorstenaren moesten steeds verder terug. 1? minuten voor tijd kwam de verdiende gelijkmaker en met enkele daverende schoten van Nico kwamen we nog dicht hij de overwinning. Hoe het afliep is in de aanhef van dit verslag beschreven. Door de gelijke spelen van onze andere tegenstanders zijn we weer één puntje uitgelopen. a.s.Zondag ligt de competitie voor ons stil,maar we spelen vriendschappelijk tegen Oostrum. Gastenray 2 - Merselo 5 5-0 S.V.C, wist In de belangrijke wedstrijd tegen Merselo opnieuw de volle winst te bemachtigen, maar erg overtuigend gebeurde dat bepaald niet.! Gastenray speelde,- op een enkele uitzondering na, erg mat en startte bepaald niet zoals vooraf was opgedragen. Integendeel, het gebodene was eerder slaapverwekkend* De gasten uit Merselo waren echter nog slechter op dreef deze middag en dat verklaart mede de achteraf bezien, toch wel makkelijke overwin ning van S.V.C. De 2-0 russtand dankte de Castenrayse ploeg aan twee oplevingen van Jan Arts die daardoor zijn zesde en zevende competitie-treffer mocht bijschrijven. Frank Weys velde halverwege de tweede helft het definitieve vonni over de Merselo-boysterwijl S.V.C, voor en na dat derde doelpunt verder afstand had kunnen nemen. Maar met name Jac Seykens had het Vizier te onzuiver afgesteld, Gastenray heeft zich door de resultaten van de laatste drie weken (5 punten uit §rie wedstrijden!) enigszins omhoog gewerkt en neemt momenteel de 8 plaats op de ranglijst in met de volgende cijfers^ 9 gespeeld, 2 gewonnen, 2 -gelijk, 5 verloren. Doelsaldo 13-14 (-1) 0 S C A R. s 1 16

Castenrays dorpsblad De Schans | 1984 | | pagina 16