Hebt u kinderkleding of -schoeisel voor de kindermarkt van zondag 11 november ter beschikking, laat dit dan even weten aan Hay Dinghs, tel. 45? of Nelly Janssen, tel. 520. De spullen worden dan bij u opgehaald. Herfstconcert_uitgesteld I.v.m. het feit, dat a.s. zondag Allerzielen herdacht wordt, gaat het Herfstconcert op deze dag niet door. Getracht wordt nu het te laten plaatsvinden op zondag 18 november a.s. In dec. '83 reeds werd door het bestuur van onze fanfare het jaarprogramma voor 1984 vast gesteld. Over dè datum van het herfstconcert werd toen i.v.m. Allerheiligen/Allerzielen Mhr. Pastoor geraadpleegd. Deze stelde toen, geheel te goeder trouw overigens, day zondag 28 oktober, geen enkel probleem zou opleveren. Pas vorige week dinsdag kregen wjj een telefoontje van het kerkbe stuur met het verzoek het herfstconcert op een andere datum te doen plaatsvinden. Ook wij hebben er uiteraard begrip voor, dat het herfstconcert en de Allerzielendienst moeilijk op dezelfde dag kunnen plaatsvinden. Wel betreuren we het, dat e.e.a. pas zo laat wordt bekend gemaakt, omdat dit organisatorisch nogal wat problemen met zich meebrengt. Trekking loterij De trekking van de loterij, die a.s. zondag na afloop van het herfst concert zou plaatshebben, moet volgens de gemeeteverordening op zondag 28 okt. verricht worden. Derhalve zal deze trekking a.s. zondag om 11.30 uur gebeuren in de voormalige winkel bij H. van Rhee. Belangstellenden zijn van harte welkom. Vrijdag 2 november komt wegens verhindering van de dirigent de repe titie te vervallen. In plaats daarvan repeteren we op zaterdag 3 november van 17.30 - 18.45 uur, Zaterdag 10 nov.: Extra repetitie voor het muziektoernooi van 1730 - 18.45 uur. Attentie muzikanten'.! Vanavond moeten tijdens de repetitie alle loten- boekjes ingeleverd worden. FRITURE 't KLUMPKE Cas tenray (04787 -) 859 04789 - 1689 Onze nieuwe produkten zijn: Kaassoufflé Zigeunerstick FANFARE MM - - - - - - -

Castenrays dorpsblad De Schans | 1984 | | pagina 6