vervolg SVCastenray 2 En de scheidsrechter - de brave man bevond zich op pakweg twee meter van de plek des onheils - had..niks gezien, Castenray probeerde met de moed der wanhoop nog wel degelijk maker te forceren, maar het bleef bij .goed bedoelde pogingen. Jos Buddiger verrichtte in die slotfase nog enkele uitstekende reddingen, zodat dat ene. moment van onoplettendheid de S.V.C.- reserves uiteindelijk fataal werd, OSCAR. 4lA®lden_4_-__Castenray>_|__2__-_2 Het vierde elftal heeft aan de moeilijke uitwedstrijd tegen Afferden 4 verdiend een punt overgehouden. In een tamelijk fors© wedstrijd kwamen we na 20 minuten op voorsprong toen Bert Geerets op aangeven van H. Baltussen met een schitterend afstandsschot de vijandelijke keeper passeerde. Tien minuten voor rust kwam Afferden echter op gelijke hoogte .toen een afstandsschot onhoudbaar over de doellijn verdween. Ha de rust kwamen we al vrij snel weer op voorsprong, toen Ruud van Khee met een prachtig schot de bal in de bovenhoek schoot. Afferden wist toch nog op gelijke hopgte te komen door uit een scrimmage te scoren. Hierna werd duidelijk dat beide ploegen te moe waren om nog Iets redelijks op de mat te leggen en de wedstrijd eindigde in een x-aantal wilde trappen. Toch een wedstrijd waarin met werken een verdiend puntje behaald werd, zodat we nu met 5 punters uit 3 wedstrijden een redelijke start achter de rug hebben Monopoly, Terwijl de andere elftallen al bijna aan de winterstop toe zijn, mochten wij zondag j1onze eerëte wedstrijd spelen. De"voorafgaande weken' zouden wij tegen Ysselsteyn en Afferden gevoetbald hebben, deze hebben zicht echter teruggetrokken, Hu kunnen we onze energie over achttien in plaats van twee entwintig wedstrijden verdelen. Misschien dat het daardoor kwam, dat iedere speler zich voor 100$ of meer heeft ingezet, Ha een kwartier aftasten, we wilden net met het serieuze werk gaan beginnen, kopte een Leunse aanvaller uit een hoek schop via de hand van de keeper in het hoekje. Tegenvaller. Er werd daarna prima, gevoetbald, wat ook in de stand verdiend tot uitdrukking kwam. Mart Baltussen trok met een afstandsschot de stand gelijk. Met deze stand gingen we naar de thee en na een goede tweede helft, met aan beide zijden hog wat' kansen, namen we dezelfde stand "mee .néér d#; kantine. AÏ met al dus nog mooiongeslagen Nogieven vermelden dat Mart Baltussen de aanvoerdersband overge dragen"heeft aan Leo Buddiger. Namens alle spelers bij deze hartstikke "bedankt, Mart, We hebben altijd aan jou een leuke en goede aanvoerder gehad. Jos en G-errit ook nog bedankt voor de hulp binnen en buiten de lijnen. Zondag thuis tegen BW 5. Tot dan. 12

Castenrays dorpsblad De Schans | 1984 | | pagina 12