vervolg SVGastenray 2 S.V.C, probeerde wat meer druk op het Horster doel uit te oefenen, maar dé gebrekkige stootkracht voorkwam een doorboring van het vijandelijke doel» Toch was met name Jan Houwen vlak voor de thee heel dicht bij de "anschiuss-treffer"maar pech in de afronding voorkwam de verdiende tegengoal. Na de rust vergrootte Gastenray de druk op het oranje-doel- en dat leidde in de 65c minuut tot een waarlijk schitterend doel punt van de nieuwbakken aanvoerder Jan Arts. legen zijn afstandspoeier had de Horster sluitpost geen enkel verweer De gelijkmaker lag toen een tiental minuten in de lucht en Jan Arts, hij opnieuw en Theo Houwen hadden geen geluk met hun pogingen de Wittenhorst-doelman van afstand te verschalken. Een snelle counter en een aantal missers in de S.V.C.- achterhoede beslisten de wedstrijd een kwartier voor het einde in Horster-voordeel. Een gelijk spel had de verhoudingen deze middag beter weergegeven, G S C A p Het A elftal behaalde in de bekerwedstrijden een gedeelde 2e plaats via een gelijkspel tegen Tienray en een nederlaag tegen Meterik. Het B elftal moest genoegen nemen met een laatste plaats na twee forse nederlagen. Het D elftal won de vriendschappelijke wedstrijd tegen EWC met 3-2 Het E elftal tenslotte gelijkspel van Programma,, gate rdag m6sgp aakte er tegen Meerlo een 1-1 her 1 188 Gastenray Gastenray A B D.I.S. D.I.S. D E - Wittenhorat - Leunen B2 Gastenray D Gastenray E A 4 14.30 13?30 11 .00 1000 uur uur uur uur JMJJanssen Zateraa 15 septei 62 Lottum A2 - Gastenray 3 Gastenray D Gastenray E Gastenray vrij - Yenray P3 - Merselo E 13.00 uur vertrek 12.00 uur 11.00 uur 10.00 uur Kle rkst Priture t Klumpke" fan 7 t/m 14 september a.s. zijn wij iedere avond om elf uur gesloten! Priture «t Klumpke Gastenray. Xi 12 S.V.C.- junioren

Castenrays dorpsblad De Schans | 1984 | | pagina 12