2 ZOMERFESTIVAL J 3 n Op zaterdag 11 augustus organiseert onze fanfare een gezellig avondgebeuren vol muziek, dans en barbe cue. En dat alles in de open lucht. Een en ander speelt zich af voor het gemeenschapshuis. De beschikbare ruimte daar wordt omgetoverd in een groot terras met gezellige zitjes. Voor de muziek zorgen enkele bekende joekskapellen en een dansvloer zorgt er vbor, dat de danslustigen de gelegenheid te baat kunnen nemen. Uiteraard hoeft ook niemand dorst te lijden en een grote barbecue ontbreekt ook ai niet.. Wanneer de weergoden -ons gunstig gezind zijn, belooft het een ge zellige zomeravond te worden. Mocht het onverhoopt toch slecht weer zijn, dan vindt het gebeuren in het gemeenschapshuis plaats. De avond begint om 20.00. uur en iedereen is van harte welkom. De eerstvolgende repetitie van de fanfare is op vrijdag 17 augus tus om 20.00 uur in het gemeenschapshuis. Zondag 20 oktober 1985 deelname aan het Bondsconcours te Baarlo. wij danken u voor uw medeleven en deelneming welke wij mochten onder vinden na het overlijden en bij de be grafenis van mijn dierbare man, onze lieve va en o d a WIM BALTUSSEN Zowel uw persoonlijke als schriftelijke belangstelling hebben wij zeer gewaar deerd. J. Baltussen-Jacdbs Kinderen en ..kleinkinderen Juli 1984 Matthiasstr. 18, Castenray De komende twee weken verschijnt er wegens vakantie geen Schans. Copij voor de. eerstvolgende uitgave dient uiterlijk op dinsdag 14 augustus 1 984 om 19.00 uur op de redaktie te zijn, Wij wensen iedereen een zonnige en prettige vakantie(ook zonder Schans) FANFARE Dorpskiank - REDAKTIONEEL

Castenrays dorpsblad De Schans | 1984 | | pagina 2