Op dinsdag 3 juli a.s. wil het bestuur met de ouders van de ponyruiters een bespreking houden aangaande het ponykamp. Dit kamp is gepland in de week van 30 juli tot 3 augustus a.s. Ook willen we dan graag vernemenwelke ponyruiters mee op kamp zullen gaan De bespreking wordt gehouden in café van JEh.ee en begint om half negen Zondag 1 juli ponyconcours Siebengewald Terrein; "Knikkerven" Well. In Ottersum behaalde het viertal van de grote ruiters de derde prijs met afdelings dressuur. Fietstocht Dinsdag 3 juli a.s.; We vertrekken om half 10 vanaf de kerk per fiets voor een fietstocht met enkele kleine opdrachten richting Peel. Om half 11 staat in Ysselsteyn koffie met vlaai voor ons klaar. Hierdoor gesterkt fietsen we verder. We maken een peelwandeling door een ongerept stuk natuur; aangeraden wordt dichte schoenen te dragen. Dit alles maakt ons hongerig; daarom kunnen we om 13.00 uur genieten van ©en volledig verzorgde koffietafel roet soep vooraf. Daarna fietsen we om 14,00 uur naar öriendtsveen, maken nog een wandeling en zijn dan om 17.30 uur weer thuis. De kosten voor deze dag bedragen 13»- per persoon. We hopen dat het op die dag mooi weer is en dat er veel sportieve dames - zullen zijn die meefietsen. Veel plezier!! Kursussen De Vrije Academie organiseert in de herfst weer een creativiteits- kursus bij voldoende belangstelling. Op deze kursus leert men aller lei handenarbeid zoals schilderen» glas- hout- leerbewerking, kleien enz,, enz. In verband met het aanvragen van subsidie vragen wijdegenen die hiervoor belangstelling hebben, zich nu al op te geven bij Cis Stiphout» tel. 373 Ook degenen die belangstelling hebben voor de kursus Merklappen maken» verzoeken wij zich op te geven bij Cis Stiphout» tel. 373 in verband roet het vastzetten van de kursus Iedere DINSDAG en DONDERDAG voor nagenoeg al uw postzaken. L.R.V. "de eendracht 7 L.V. B.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1984 | | pagina 7