2 AVONDVIERDAAGSE TBIRAT Na heel veel oefenen gingen we donderdag 14 juni de 10 km tegemoet. Die donderdag liepen we goed vertelde ons een jurylid. De vrijdagavond verliep ook goed. Zaterdag hadden we niet softi goede zin (de meisjes van de 5e en 6e klas). liepen steeds te zeuren. Toen werd Henkiedie al met de vlag meeliep, kwaad. Eindelijk was het zondagwe werden niet gejureerd. Gelukkig. Toen de uitslag bekend werd gemaakt hadden we allemaal de 1 zenuwen. De een dacht we halen het niet, de ander het tegen gestelde Ineens hoorde we Peet en len juichen. We hadden het zelf nog niet in de gaten. We vroegen wat er aan de hand was. Juichend riepen ze dat we de 1e prijs hadden. 4- 1/ 1 Een late reactie kwam van ons. We waren verkeerd ingedeeld, maar we toch de meeste punten van alle groepen, set lof van de jurylzie volgende pagina]. Met een grote beker en een vaantje gingen we naar huis. Door de fanfare werden we in Castenray ingehaald. Trots liepen we allemaal door Castenray, met mooie bloemen in de hand. Hierbij willen we bedanken: Peet, die ons altijd stond aan te moedigen De leidsters, len, Ineke en José, die met ons meeliepen Henkiedie de vlag voor ons droeg De fanfaredie ons kwam binnenhalen De ouders die het vervoer verzorgden Dien Classens, die voor de bloemen zorgde Bedankt nogmaals, Twee meisjes van de K.J.B. *5 Dressuur achttallen Dressuur viertallen te Ottersum 1eprijs 6e prijs Ind. dresuur Cat. B Cat. C Cat. D Cat. D CatD Beg. L1 beg. L1 LI Jeannette Arts Nanette van Dijck René Arts Jolanda Cox Marloes Philipsen 4e 3e 1e 5e 10e Springen B beg. D beg. D M René Arts Jolanda Cox Jolanda Luykx prijs prijs prijs prijs prijs 1e prijs 2e prijs 5e prijs In de maanden juli en augsustus moeten weer andere dressuurnummers worden gereden. Dit zijn: L1 L2 proef 7 proef 8 proef 11 M1 M2 21 Z2 M pony's) proef pony's) proef proef 22 - 23 proef 26 - 27 14 17 Zondag 24 juni concours voor land. ruiters te Ottersu 5 f STG. JEUGDWERK de eendracht

Castenrays dorpsblad De Schans | 1984 | | pagina 2