6 Leden Wij verzoeken de leden die nog niet alles van hun carnavalstenue hebben ingeleverd dit 20 spoedig mogelijk te doen bij Hay Philipsen, zodat wij de kleding kunnen laten stomen. Leden die nog rekeningen hebben welke door de carnavalsvereniging moeten worden betaald, gelieven zo spoedig mogelijk contact op te nemen met Noud Janssen. Nabeschouwing Carnaval 1983-1984: Evenals andere jaren werd het carnavalsseizoen ook dit jaar weer geopend met het vorstenhal Na 11 jaren voorzitter van onze vereniging te zijn geweest werd op gepas te wijze afscheid genomen van Ger Smits (Juppe Geren verder werd af scheid genomen van Mart Wismans welke 11 jaren een bestuur sfunktie heeft vervuld binnen onze vereniging. Ook 4 leden van de Raad van Elf, te weten: Wim KunenPierre Strijbos, Jan Classens en Piet Arts hebben op deze avond onze vereniging verlaten. Toon. HeidensJack Wismans, Gerrit Cremers en Jack Seykens werden als nieuwe leden van de raad van Elf aan de Knuppels en Knuppelinnekes voor gesteld Verder was er de bekendmaking van het boerenbruidspaar (Weys Gon en Jans sen Wiel), dit jaar georganiseerd door de rui terclub Op geheel eigen wijze met pony en kar werd het boerenbruidspaar naar binnen .gebracht en op gepaste wijze voorgesteld. Later op de avond was er nog het aftreden van prins Thei die in een melk- tuit door de buurt op een waardige wijze werd afgevoerd. Op 21 januari was het dan zover: de bekendmaking van de nieuwe prins. Tot veler verassing kwam de prins ook dit jaar niet uit Klein Oirlo, maar was het Geert Kunen uit Leikeswei Op erg plezierige wijze werd deze avond verder voortgezet, gevolgd door een druk bezochte receptie op zaterdag 28 januari. Vele Knuppels en Knuppelinnekes waren aanwezig en wisten op vaak leuke wijze de prins en prinses met hun uitverkiezing te feliciteren. Dan was er op zaterdag 4 februari het jeugdprinsenbal en jawel hoor de jeugdprins kwam uit Klein Oirlo. Met een voortreffelijke opvoering van de 1-2-3-show werd- Jan Vollenberg tot jeugdprins uitgeroepen. Ook het 50+ bal mocht dit jaar niet in ons programma ontbreken. Op een gezellige dansavond werd Sjeng Vullings tot bejaardenprins uitgeroepen en was het prinsentrio compleet. Dan waren er op donderdag 16 en vrijdag 17 februari de zittingsavonden waarop diverse artiesten erin slaagden de aanwezigen een leuke avond te presenteren door middel van buutszang e.d. Ook was er de traditionele loterij met als hoofdprijs een half varken. Op vrijdag 24 februari konden de Knuppels en Knuppelinnekes zich weer amuseren met het AldwieverbalDe vaak leuk verklede Knuppels en Knuppe linnekes maakten dit bal tot een onvergetelijke avond en tot diep in de nacht werd er gehost, gedanst, gesprongen enz. CARNAVALSVERENIGING

Castenrays dorpsblad De Schans | 1984 | | pagina 6