Castenray 2 - Wittenhorst k 0-0 Castenray 2 heeft de stijgende vorm van na de winter stop ook tegen Wittenhorst vast kunnen houden. Het schuint toch tot iedereen te zjjn doorgedrongen, dat handhaving in deze klasse alleen maar mogeljjk is door keihard te werken. Het technische overwicht van Wittenhorst werd vol ledig gecompenseerd door de enorme inzet van alle 11 spelers van Castenray. Er werd dan ook zeer verdiend een in de wacht gesleept in een, ondanks dat er geen doelpunten toch aantrekkelijke wedstrijd. Een speciaal pluimpje verdient onze achterhoede, die voor de keer in suksessie de "nul" wist vast te houden. Houden zo jongens!. puntje vielen 2e Zaterdag 1? maart is er een kwis(alleen voor leden; supertijdverdr. Aanvang; 20.00 uur Poetsen: Edwin DinghsRob Weys, Patrick Kleeven Zaterdag 2k maart is er een spellentoernooialleen leden) B T- K E K D li A KING - Bij burgemeester en wethouders van Venray is een verzoek ingekomen van de heren J. Aben, Helmkruid 2 te Venray, en J. Maessen, Koeden- makerstraat 15 te Venray, om in de voormalige kleuterschool aan de Mathiasstraat 20 te Castenray een bedrijfje te mogen vestigen waar op ambachtelijke wijze "ouderwetse" schilderijlijsten worden ver vaardigd. Het betreft lijsten van steenachtig materiaal met veel krullen en goudkleurig afgewerkt. In hoofdzaak bestaan de werkzaamheden uit het in mallen gieten van een op basis van gips en krijt samengesteld mengsel, het laten uit harden, het in kleur afwerken en het voor verzending gereedmaken van de lijsten. Burgemeester en wethouders zijn voornemens het gebouw voor de duur van maximaal 5 jaar op huurbasis voor de bovenomschreven activiteit beschikbaar te stellen. Eventuele bezwaren daartegen kunnen belanghebbenden gedurende een burgemeester maken Venray, 16 maart 1984. De burgemeester van Venray, 5 STG. JEUGDWERK GEMEENTE VENRAY

Castenrays dorpsblad De Schans | 1984 | | pagina 5