2 J 5 De repetitie van vanavond wordt verplaatst naar morgen van 17.00 tot 18.45 uur. De jaarvergadering, die vorige wesk vrijdag gehouden werd, had een vrij rustig verloop. Onze secretaris, dhr. Mennen, liet in een uitvoerig jaarverslag nog eens alle activiteiten van het afgelopen jaar de revue passeren. Hoogtepunt was ongetwijfeld een behaalde Ie prijs zaet promotie naar de 2e afdeling. De voorzitter kon meedelen dat het aantal actieve leden nog steeds licht groeiende is, Momenteel telt onze fanfare liefst 55 muzikanten een record-aantal, Daarnaast zijn nog 4 leerlingen in opleiding. Dat het grote aantal musicerende leden ook consequenties heeft voor de verenigingskas bleek wel uit het financieel jaaroverzicht van van penningmeester Piet Bmonts, Met name de post instrumentarium viel in 1983 vrij hoog uit. Er moesten enkele instrumenten bij komen en andere werden volgens planning vervangen. Het boekjaar werd afgesloten met een flink nadelig saldo, maar gelukkig was door de beide muziekfeesten in 1979 en 1982 een welkome saldi- reserve opgebouwd. Dat de financiële middelen en mogelijkheden voor 1984 echter erg beperkt gaan worden, kwam overduidelijk in het financieel overzicht naar voren. Het bestuur was dan ook van mening dat een groots opgezet muziekfestijn in 1985 een bittere noodzaak zal zijn, wil onze fanfare niet in grote financiële moeilijkheden geraken. Opleidingskostendirectiekosteninstru menten, auziekpapier, enz. alles wordt steeds duurder, terwijl subsidies e.d. steeds minder worden, We sullen met zijn allen ons in moeten spannen om da zaak gezond te houden. De kascoaraissie bestaande uit Martin Camps en Louis Vroemen was overigens vol lof over de accurate en overzichtelijke wijze, waarop de penningmeester ook dit jaar weer alles in de boeken had verwerkt.- - - In de kascommissid 1984 werden ..--benoemd Marie-Louise van Renscn en Hel Wismansr-, Statutair aftredend waren Wiel van Bensch en Hay Wilms, Beiden waren herkiesbaar en werden bij acclamatie als bestuurslid her-' kozen. Rest nog te vermelden dat besloten werd in 1985 deel te nemen aan een Bondsconcours Zondag 8 april: Onderling Solistenconcours Denk a&n het instuderen van de solo's. Er resten nog slechts enkele weken. ':*f 8- - 1985 - 1985 Muziekweekend Fanfare Deelname Bondsconcours Zaterdag 28 april wordt het oud papier weer opgehaald. Wilt u het tot zolang bewaren, steunt er niet alleen onze fanfare mee, maar u helpt ook mee aan de bescherming van ons milieu. Het opnieuw gebruiken van oud papier in de papierindustrie bespaart namelijk een heleboel energie en water. FANFARE "Dorpsklank

Castenrays dorpsblad De Schans | 1984 | | pagina 2