Leden jeugdraad Zaterdag 3 maart: bijeenkomst om 20.00 uur in het patronaat. Zondag 4 maart: zaai poetsen om 9.30 uur. Bijeenkomst 13.30 uur in het patronaat voor deelname aan de optocht. Na afloop gaan we naar het patronaat waar de jeugdcarnaval verder plaats vindt. Maandag 5 maart: Deelname aan de optocht in Venray. Waar en hoe laat men aanwezig moet zijn wordt nog medegedeeld. Denk aan warme kleding onder het tenue. Bij slecht weer eventueel regenjas meenemen. Dit geldt uiter aard ook voor zondag. Na terugkomst uit Venray gaan we naar het patronaat waar het jeugdbal wordt gehou den tot ca. 20.00 uur. Dinsdag 6 maart: Bijeenkomst 11.00 uur in het patronaat. Na het jeugdbal gezamenlijk bezoek aan cafe's. Zorg er wel voor dat om 17.30 uur alle carnavalskle ding weer in het patronaat aanwezig is Jeugdc ar naval Zaterdag _3 maart Jeugdbal voor jeugd vanaf 12 jaar in het patronaat. Aanvang: 20.00 uur. Zondag 4_maart Na de optocht" jeugdbal voor alle jeugd van Castenray in het patro naat. Dit jeugdbal duurt tot ca. 17,00 uur. Maandag j$_ Jeugdbal voor de jeugd vanaf de 4e klas van de lagere school. Aanvang: 16.30 uur en het -duurt tot 19.30 uur. Dinsd ag 6_ ma art: Vanaf 11.00 uur jeugdbal voor alle jeugd van Castenray. Op dit jeugdbal "zal het jongste "Knuppelke" van Castenray hopelijk weer aanwezig zijn. Optocht zondag 4 maart wordt de optocht gehouden, welke vertrekt om 14.00 uur. Ook dit jaar is de animo weer erg groot. Er hebben zich tot dusver ca, 12 wagens en/of groepen opgegeven. De deelnemers dienen zich tijdig op te stellen in de Lollebeekweg Ga staan waar het nummer op het wegdek is aangebracht. De optocht zal zo worden opgesteld dat ook de deelnemers kunnen zien wat en wie allemaal mee doet. Dat wil zeggen nr. 1 achteraan» Men gelieve daarom te zorgen dat men aan de kant van de weg gaat staan zodat alles elkaar gemakkelijk kan passeren. Evenals voorgaande jaren zijn er weer leuke prijzen te verdienen! Tevens zijn er dit jaar enkele wisselbekers te verdienen welke zijn geschonken door de Aid Prinsekompenejex-vorst Hay en de Carnavals vereniging VU' (tMWIMNMi",on n 1 1 1 11 5 C A R N AWA I

Castenrays dorpsblad De Schans | 1984 | | pagina 5