"AKTIE GEZINSBIJDRAGE 198 4" ONZE/K ERK/IS/ OOK/UW/KER K/ Geachte parochianen, Zoals gebruikelijk organiseren de gezamelijke kerken in Ne derland de "Aktie Gezinsbijdrage** in de maand januari Zo ook doen wij dit in onze eigen parochie, om Uw financiële steun voor Uw kerk te vragen. Verleden jaar bracht deze aktie in onze parochie 29.000,op. Dit komt neer op gemiddeld 120,per deelnemer. Dankzij deze geweldige bijdrage zijn we in Castenray nog in staat een zelfstandige parochie te blijven. Ik mag veronderstellen dat diegene die onze kerk niet of niet regelmatig bezoeken ook willen dat dit zo blijft. Welnu dan zullen we ook gezaaelijk aan de onkosten hiervan moeten bijdragen. Maak voor U zelf uit wat U kunt geven maar ben hierin eerlijk ten opzichte van U zelf en de gemeenschap. U zult hopelijk ook begrijpen dat wij een gift van vijf of tien gulden (hoe welkom dan ook toch moeilijk kunnen beschouwen als een reële gezinsbijdrage, Als we hetzelfde eindtotaal als verleden jaar halen zijn we weer tevreden en zullen we ook in 1984 weer aan onze verplichtingen kunnen voldoen. De komende dage» zal U een enveloppe worden overhandigd met daarinï deelname-formulier-bankopdracht-witte retour enveloppe. Om e.e.a. administratief volgens de regels te laten verlopen verzoeken wij U in ieder geval het deelname-formulier te willen invullen,ook als U niet wenst deel te neiaen(blijf s.v.p. niet anoniem). De witte retour enveloppe zal enkele dagen later weer bij U worden opgehaald. Wij vertrouwen er op dat ook dit jaar deze aktie weer zal slagen en danken U reeds nu voor Uw financiille bijdrage. Het Kerkbestuur. P.S de bijgesloten bankopdracht is van samenstelling iets anders dan U gewend bent.ü moet dit echter zien als een normale bankopdracht. Ook kunt U eventueel Uw eigen bankformulier gebruiken. Het laatste copie kunt U behou voor aan U geleverd bedrag naam en adres eigen ba handtekening gez insbi j drag-a 1984 0 - 2 ,i

Castenrays dorpsblad De Schans | 1984 | | pagina 2