DORPSRAAD 4 Verslag vergadering dorpsraad van_1^ dec.^19§3_ Aanwezig zijn 2^ personen. 1De voorzitter opent de vergadering en heet allen welkom. 2. De notulen zijn gelezen en worden goedgekeurd. Opmerkingen: - Na afbouw van de woningen aan de Past. Verheggenstraat zal een voetpad worden aangelegd naar de bushalte. - Voetpad Castelostraat - Horsterweg: hierover is nog geen bericht ontvangen. - Verlichting Castelostraat. Na afbouw van de nieuwe woningen zal waarschijnlijk in de bocht van de Castelostraat 1 straatlamp bijgeplaatst worden. Men mag aannemen dat deze ook !s nachts zal blijven, branden, aldus de heer Janssen van de gemeente. 3. Wat verder ter tafel komt. - Woensdag 21 dec. a.s. afsluiting Parochiefeesten. Op deze avond zal het eindresultaat bekend gemaakt worden en er zal een film te zien zijn over de feesten. - Toneelgroep "Vondel" is heropgericht. Bij gelegenheid van de Kerstavond van de LVB zal een eenakter opgevoerd worden. Volgend seizoen komt men met een avondvullend stuk op de planken. - De nieuwe woningen zijn toegewezen. Sociale woningbouw voor de toekomst levert veel moeilijkheden op. In de sector premiekoop- en premiehuurwoningen zijn meer mogelijkheden. - Onderhoud gemeentewegen. Van de gemeente is een verzoek ontvangen om voor 1 febr. 198^ de namen van gemeentewegen door te geven die herstel behoeven. - Afscheid dorpsraad. De voorzitter dankt de leden van de scheidende raad en biedt hen een attentie aan in da vorm van een geschenkenbon, voor al het verrichtte werk tijdens hun zittingsperiode. k. Rondvraag. - De heer F. Poels richt een dankwoord tot de scheidende raad en de Castenravse gemeenschap. Hij betrekt hierin ook het--College van B en W en de ambtenaren van de gemeente Venray. Hij wenst de nieuwe raad succes. Bij deze woorden sluit de hele raad zich aan. - De heer Theo van Bommel dankt de raad en met name de scretaris met wie hij erg veel contact heeft gehad. - Vice-voorsitter de heer H. Dinghs bedankt op zijn beurt voor zitter F. Steeghs voor het gedane werk. - De voorzitter draagt de lopende zaken ovsr aan de nieuwe raad. De heer Andret Jansen krijgt het woord. Deze dankt de scheidende raad en prijst de Castenrayse gemeenschap om hun grote opkomst en uitstekend stemgedrag. Er is zeer bewust gekozen.. - De heer Theo van Bommel zegt steun toe aan de nieuwe raad. Men mag altijd een beroep op hem doen voor begeleiding en advies. - De voorzitter sluit de vergadering.' 4r f

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 4