S.V.C.-korfbal DORPSRAAD Uitslagen Aspiranten. - Kor da 1 1 - Senioren 2 - D.I.S. 2 0 - Grubben 2 - Senioren 1 1 - Komend weekeinde ie iedereen vrij Trainen Haandag 26 dec. geen trainen woensdag 2.8 dec. Junioren 2; Kante donderdag 29 dec. Junioren 1 en S« rs - Kunen - v. Meyel nioren 1 en 2 géén trainen Met ingang van 30 december a.s. neemt de familie I van Thiel onze snackbar over. Wij danken U voor het in ons gestelde vertrouwen en wensen de familie van Thiel veel succes. Op 1e Kerstdag zijn wij gesloten. 2e Kerstdag geopend van 1?«00 tot 2k.00 uur. Op de vergadering van 14 dec. jl. is de dorpsraad, met haar werkzaam heden begonnen en zijn intern de taken verdeeld, hebt dat reeds gelezen in de Schans van verleden week» Wij danken alle mensen die op ons hun stem uitbrachten. Wil zulle» er alles aan doen om de komende zittingsperiode de belangen van ons dorp zo goed mogelijk te behartigen en het in ons gestelde ver trouwen waar te maken» De leden van de vorige dorpsraad hebben op eerder genoemde vergade ring hun werkzaamheden overgedragen. Het voert te ver om hier een opsomming te geven van al datgene waar zij de laatste jaren aan ge werkt hebben. Dat er in hun zittingsperiode heel wat wensen gereali seerd zijn, kunnen we wel constateren. Grote waardering en erkente lijkheid daarvoor is dan ook zeker op zijn plaats. Wij veronderstellen dat wij dat namens de hele Castenrayse gemeen schap kunnen zeggen. Bedankt voor al die inzet 15 Wij wensen allen prettige Kerstdagen en een voorspoedig 198'+* De nieuwe dorpsraad.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 10