DORPSRAAD aan_alle=stemgehechtiqden_van_castsnray Op 10 en 11 december a.s. zijn de nieuwe dorpsraadverkiesingen. 20 Personen hebben zich kandidaat gesteld, een bewijs dat men grote waarde toekent aan het bestaan van de dorpsraad. Het toeval wil, dat van de negen nog zittende leden maar één persoon herkiesbaar is. Enkele leden hebben reeds negen jaar deel uitgemaakt van de dorpsraad en meenden dat het moment was aangebroken, plaats te maken voor anderen, terwijl weer anderen om zeer acceptabele redenen hun plaats beschikbaar stellen. In al die jaren is er prima werk verricht en heeft. Castertr&y zijn voordeel gehad van het bestaan van de dorpsraad. Wij hebben dit kunnen bereiken door de inzet van allen en zeker mede dankzij de medewerking en het vertrouwen van u allen in Oastenray, waarvoor onze oprechte dank. Ook het vertrouwen en de samenwerking binnen de dorpsraad was optimaal. Het was mooi werken zo. Als u dan op 10 of 11 december a.s. naar de stembus gaat zouden wij u willen vragen datzelfde vertrouwen te geven aan de nieuwe dorpsraad. Er kan volop gekozen worden uit een reeks van kandidaten. Kiest daarom op de voor u meest geschikte kandidaat. Alle namen staan in alfabetische volgorde; men is dus niet gebonden aan volgorde van plaatsing. Tijdens de verkiezingen zullen in het gemeenschapshuis alle foto's gemaakt tijdens de pas gehouden parochiefeesten, tentoongesteld worden. Reden genoeg om de gang naar het stembureau te maken. De huidige dorpsraad roept alle stemgerechtigden dan ook van harte op om te gaan stemmen voor een nieuwe dorpsraad. Tot 10 of 11 december a.s. Namens de huidige dorpsraad, P. Steeghs. Vergadering dorpsraad op woensdag 1^ december 1983 bij H. van Rhee Aanvang 20.00 uur. 6 1Opening 2. Notulen 3. Wat verder ter tafel komt kRondvraag 5. Overdracht werkzaamheden aan nieuwe dorpsraad 6. Sluiting Op deze vergadering verwachten wij uiteraard de nieuwe dorpsraad, maar ook alle mensen uit Oastenray die afscheid willen nemen van de huidige dorpsraad en tevens kennis willen maken met de nieuwe leden hiervan. Deze vergadering is dus zoals altijd openbaar. Willen de leden van de huidige dorpsraad hun laatste autokosten, telefoonkosten enz. op deze vergadering indienen bij de penning meesteres. Mocht iemand iets behandeld willen hebben, dan kan men dit door geven aan een van de leden van de dorpsraad.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 4