H.B.S. de Batavieren STUDIECLUB V.H. L. V. B. 12 Saterdag 10 dec. sal H.B.S. "de Batavieren" deelnemen aan het midwintertournooi te Arcen. U zeetallen, dus alle schutters, kunnen mee. Maar als er schutters zijn, die zaterdag niet kunnen, die kunnen dan zondag 11 dec. nog gaan. Ue Bondswedstr|d De Ue bondswedstrijd zal verschoten worden van dinsdag 13 dee. t/m zondag 18 dec. De verzorging van deze bondswedstrijd is in handen van de H.B.S. Hde Batavieren, maar deze wordt verschoten op de banen van Ons Genoegen te America. Wanner leden mee moeten helpen en hun wedstrijd schieten, krijgen ze dit weekend bericht van. Maandag 12 dec. a.s. vergadering om 20.00 uur in café Hesen. Deze avond wordt verzorgd door dhr. Pelt, dierenarts te Ysselsteyn. Kerstaktie In de loop van volgende week komen we weer bij u langs voor een. financiële bijdrage aan. de kerstaktie, die de L.V.B. elk jaar organiseert Deze kerstaktie houdt in, dat alle zieken, en bejaarden boven de 80 jaar een kerstpakket wordt aangeboden met Kerstmis. Wij hopen op uw medewerking en bedanken u bij voorbaat. Kerstavond De Kerstavond vieren we samen met de S.J.W.C. en de bejaarden op vrijdag 16 december a.s. Het programma vau deze avond in willekeurige volgorde: (onder voorbehoud) 1Opening 2. Voordrachtjes K.J.B. 3. Volksdans L.V.B. Blokfluiten K.J.B. 5. Dansje K.J.B. 6. Voordracht K.J.3. Play Back K.J.B. 8. Pauze 9. Toneel "De truck van Tinus" S.J.W.C. 10. Dameskoor 11. Sluiting

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 12