L.V. B. 9 INGEZONDEN Het perceel bosgrond aan de Lollebeekweg "de Castenrayse bergen" is door mij, in samenwerking met de Dorpsraad van öastenray en de Gemeente Venray opengesteld voor o.a. de schooljeugd van Castenray. Decor de Gemeente Yenray is er indertijd ten behoeve hiervan een tweetal rustbanken met tafel geplaatst. Er is mij echter gebleken dat- van deze openstelling ernstig misbruik is gemaakt. Regelmatig wordt er zand afgegraven en weggehaald. Bij herhaling hiervan zal ik mij dan ook tot mijn spijt genood zaakt zien genoemd perceel voor ALLS recreatieve doeleinden te sluiten. Waarschijnlijk ten overvloede wijs ik er op dat clandestiene afgravingen strafbaar zijn. Er zal hierop nauwlettend worden gecontroleerd. W.M.Tummers. Stationsweg 43. Yenray. Brandwondencentrum Woensdag dec. a.a. om 20.00 uur in het gemeenschapshuis Mevr. v. Trommelen zal deze avond verzórgen. Zij zal een film en dia's aan on® laten zien. Op deze manier kunnen wij kennis maken met het Brandwondencentrum te Beverwijk. Hoe men daar werktwelke mógelijkheden er tegenwoordig zijn om mensen te helpen* die het slachtoffer werden van meer of minder ernstige verbrandingen.. Ook zal mevr. v.Trommelen ons vertellen, hoe wij moeten handelen en niet in paniek te raken bij brandwonden, die wijzelf of onze kinderen of anderen kunnen oplopen. Het is beslist een leerzame avond. Wij verwachten dan ook weer vele leden om 20.00 uur in het gemeenschapshuis. Nussetekïstraat 26 Horst-America Teiefoon 04764 4814

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 9