CARNAVALSVERENIGING 5 Een kleine terugblik op het vorstenhal lijkt hier wel op zijn plaats. Zoals wel te verwachten was, moesten op het vorstenhal vele dingen gebeuren. Allereerst het aftreden van enkele leden van de raad van ellef. Wira, Jan, Pierre en Piet wel bedankt voor alles wat jullie voor de carnavalsvereniging hebben gedaan. De nieuwe leden Toon Heidens, Gerrit Cremers. Jac ffismans en Jac Seykens wensen wij eer. fijne carnaval toe en wij zijn ervan overtuigd dat we met z'n allen weer een geslaagd seizoen tegemoet kunnen zien. Extra aandacht werd besteed aars het afscheid van. Mart Nismans an -Ger Smits. Hart nam afscheid na 11 jaar bestuurslid te zijn geweest. Namens de gezamenlijke carnavalsverenigingen van de gemeente Venray werd hem hiervoor een passende onderscheiding aangeboden. Van onze vereniging ontving hij een foto-album en de koperen "Schan seknuppels-medaille". Hart en Nel, bedankt voor de getoonde inzet voer onze vereniging. Na ruim 11 jaar voorzitter te zijn geweest van de carnavals vereniging, heeft Ger Smits, beter bekend als Juppe Ger, onze vereniging verlaten» Ook hij ontving hiervoor een passende- medaille van de gezamenlijke carnavalsverenigingen van de gemeente Venray, Door onze vereniging werd hem een orde van verdienste aangeboden met bijbehorende gouden '-'-Schanseknuppels- medaille", Verder heeft hij twee schilden ontvangen behorend bij de uitrusting var. de paarden, zijn grote hobby, Gon en Ger, ook jullie danken wij voor alles wat jullie voor onze vereniging hebben gedaan Ban was er het bekendmaken van het boerenbruidspaar. Na lang wachten kon de ruiterclub op haar eigen manier, met pony en kar, het bruidspaar naar binnen varen» Na een inleiding van ceremonie meester Ties Dinghs en ambtenaar Wim Classens {Klein Oirlo), kwam het boerenbruidspaar tevoorschijn Gon van Weys Frans en Janssen Wiel Wij wensen de ruiterclub veel succes toe met de boerenbruiloft. Dan was er -later dan verwacht- het aftreders van Prins TheiDe buurt had een "melktuitgemaakt waarin Thei op waardige wijze werd afgevoerd. Namens onze vereniging zijn we Thei veel dank verschuldigd. Altijd stond hij voor ons klaar. Niet alleen als prins, maar vaak ook als harde werker achter de schermen» Wij zijn blij dat Thei weer bereid is gevonden om terug te keren bij de raad van ellef. Nogmaals bedankt Noor en Thei en een prettige carnaval t nst Bestuur en leden Carnavalsvereniging "De Schanseknuppeis"

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 5