DAMESKOOR 3 GEMEENTE VENRAY Verkiezingen dQ£Psrag4_C?iStenrgg^t965 Nog ruimëên week en verkiezingen van de dorpsraad Casienrav worden gehouden. Net als bij de verkiezingen voor de gemeenteraad, de fweede Kamer etc.., zal het stembureau zyn gevestigd in het gemeenschapshuis aan de Katthiasstraat 2. Anders dan bij de' gewone vers lezingen hebt u nu 2 dagen da gelegenheid om uw stem uit te brengen op maximaal 7 van de 20 kandidaten Op zaterdag 10 december is het stembureau geopend van 18.30-20,50 uur. Zondag 11 december is het geopend van 9*30-11.30 uur. Verwacht wordt dat de stemmen om 13.00 (zondags) zijn geteld, In het komend Sint Nioolaas-weekeinde zal by een oproepkaart voor de verkiezingen in de bus vallen. Dat vil zeggen bij iedereen die op 11 december a.s. 18 jaar of ouder is. Wie op december nog niet verrast is met een oproepkaart, kan dit melden by de afdeling Bevolkingszaken van de Gemeente Venray (E. v. me~ tel.: 04780- 8.3S 38 - toestel 138). Een oproepkaart zal dan alsnog worden bezorgd. Op de achterzijde var. de oproepkaart staan de kandidaten vermeld. Op het stembiljet staan de kandidaten in de zelfde volgorde vermeld. Op de voorkant van -de oproepkaart is aangegeven,hoe u uw stem bij volmacht kunt uitbrengen. Gewoon uw kaart (ondertekend) meegeven aan iemand die wel zelf kan gaan stemmen. Naar let op: Volmacht stemmen kunnen alleen worden uitgebracht als de gemachtigde op dat moment ook gaai stemmen. Wie op 10 of 11 december wil gaan stemmer, moet de oproepkaart meebrengen. De volgende week sullen we behandelen hoe uw het stembiljet moet invullen dorpsraad Castenray gemeente Venray. Donderdag repetitie; aanvang 19*^5 uur Vrijdag 9 dec. om ih.JO uur huwelijksmis zingen voor het Bruidspaar Brüggen-CIassens.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 3