S.V.C.- junioren 4 Castenray_2_- Leunen L Castenray 2 heeft op ongelukkige wijze verloren van Leunen h. Gewaarschuwd door de fouten van een week eerder werd uitgegaan van een gesloten verdediging om in ieder geval de nul vast te houden. En het leek zo goed te gaan tot een ongelukkig wegspringende bal voor de voeten van een,..tegenstander Leunen in staat stelde orn voor 0 - 1 te zorgen. Na de rust zagen we een sterk aandringend Castenray, maar de voorhoede zat, zoals het al enkele weken het geval is, potvast. De enkele kansen, die er kwamen, konden maar niet verzilverd worden. Onze achterhoede en het middenveld kan niets verweten werden, want speelden een goede en gedisciplineerde wedstrijd, maar onze voorhoede zal leider Alouis nog wel enkele slapeloze nachten bezorgen. Castenray__5 - Na een spannende strijd hebben we de punten in Castenray gehouden. Na een half uur spelen was het G. Linders, die ons met een harde knal naar 3 - C schoot. Daarna gingen we meer met de mond dan met de bal werken. Niet meer doen, hè! Via een strafschop kwam Bergen nog voor rust op 1 - 1. Na de mond goed gespoeld te hebben werd in de 2e helft met de lippen stijf op elkaar hard gewerkt. Dit leverde wearempel een kwartier voor het einde door een afstandschot van ,T. Vollenberg de winnende treffer op. Overigens werd de wedstrijd voortreffelijk geleid door M. Vollenberg. Over 1U dagen volgt de grote wedstrijd tegen Oirlo, maar eerst gaan we a.8zaterdag feesten. ltdIldtal zaterdag 29 oktober feestavond! Deze avond is bedoeld voor de spelers(met verloofde of echtge note), die vorig jaar in het Be elftal acteerde, Aanvang: 20.00 uur bij H. v. Rhee. Uitslagen zaterdag_22 okt. Castenray A - Geysteren A Castenray C - Merselo G Castenray E - HRC E Programma zaterdag 29 okt.; Castenray A - Sparta A 2 Castenray C - Venray C 3 Sparta E - eastern ay E Programma zaterdag 5_22vd.L RK DSO A - Castenray A Kronenberg C - Castenray C D.I.S. E - Castenray E U - 7 0-8 3-3 lh.30 uur (vr.sch.) If.00 uur (vr.sch.) 10.00 uur (beker) Vertrek: 9.15 uur. 15.OC uur Vertrek 1L.0G uur 13.0C uur s' 12.15 uur 10.00 uur

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 4