L. V. B. 11 DAMESKOOR L.R.V. "d@ eendracht" Kursus Beter Bewegen Deze kursus begint op woensdag 5 oktober a.s. om half 10 in het Gemeenschapshuis. Donderdag repetitie; aanvang 20.00 uur. Bij voldoende deelname zal oP 11 okta.s., dinsdagavond, een knip- en naaicursus gegeven worden. Deze cursus omvat 10 lessen, debt u belangstelling hiervoor, dan kunt u zich opgeven tot 7 okt. a.s. bij Marlies Kendrix-Smits, Lollebeekweg 23, Tel. 437- O Voor nadere inlichtingen kunt u ook hier terecht. ^orst voor ponyruiters Dressuur achttallen; 3e prijs Défilé Ie prijs Ind. dressuur: Riaane Luykx 2e prijs Jolanda Strijbos 3« prijs Jolanda Cox 4e prijs Marcel Classens 4e prijs Springen: Jolanda Luykx 3e prijs Jessica Lucassen prijs Veteranenconcours Bij deze doen wij een beroep op de leden om zaterdagmorgen om 10.00 uur aanwezig te zijn om de terreinen van H. Friezen en H. Willemseen in gereedheid te brengen om zondag het grote veteranenconcours te houden. Dat dit een groot concours belooft te worden, blijkt wel uit het aan tal inschrijvingen hiervoor. 3ij de viertallen - 20 stuks - zal Meterik zijn best doen om het kampioenschap te prolongeren. Verder zijn er nog 100 ind. aressuur-ruiters en 60 springruiters, die om de hoogste eer zullen strijden. Daarnaast zal er nog een show zijn van diverse aangespannen paardenrassen, van mini-shetlander tot trekpaard. De eigenaren van de trekpaarden zullen ook een tweetal shownummers geven. Al met al belooft dit toch een paardenfestijn te worden, wat voor elke bezoeker iets te bieden heeft. Wij hopen dat er velen zijn die aan dit gebeuren hun belangstelling tonen. De toegangsprijs cot dit concours bedraagt.... niets.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 11