4S KiSlDOPiPET-nriETSTOCHT Zondag 25 september 1983. Zondag 25 september a.s. organiseert het Comité Rekreatiesport Venray i.s.m. de Pooling R.S. leiders en de E.N.F.B. de vierde kerkdorpenfiets- toe De routes zijn dit jaar tevens uitgezet langs de vele veldkapellen en veldkruizen die ér in de omgeving van Venray staan, waardoor de routes extra aantrekkelijk worden. Starten kan men weer in elk kerkdorp Voor Venray is dat Oostrura Smakt Merselo Vredepeel Ysselsteyn Heide Veulen Castenray Oirlo Leunen Sporthal "De Wetteling". Kantine sportpark de Sparrendreef Pelgrimshuis. Café Janssen. Gemeenschapshuis Herberg "De Peel" Gemeenschapshuis Dancing 't Veulen". Zaal Kuipers. Café Marjac. Café Hartens. Inschrijven kan vanaf 10.00 uur tot 12.00 uur. Om in aanmerking te komen voor een herinnering dient men evenals voorgaande jaren weer 5 kerkdorpen aan te doen. De posten zullen tot 16.00 uur bezet blijven om ook weer uit te schrijven want het is weer de bedoeling dat U zich afmeldt in de plaats waar U gestart bent. Hier ontvangt U tevens de herinnering. Jong en oud kunnen hieraan deelnemen. Kinderen wel graag onder begeleiding van de ouders. De kosten zijn voor volwassenen F1 J>,~ en beneden 14 jaar fl. 1,50. De organisatie wenst U alvast een zonnige dag en veel fietsplezier toe. Start Starttijd Deelnemerskosten .In elk kerdorp. Tussen 10.00 uur Voor volwassenen Kinderen beneden en 12.00 uur. fl. 3»- 14 jaar fl. 1,50. Zondag 25 september a.s.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 4