Vervolg dorpsraad k. Dorpsraadverkiezingen dec. 1983* Dhr. A. Janssen van de gemeente krijgt het woord. Hij legt ver schillende mogelijkheden om verkiezingen, te houden uit. a. De verenigingen, wijzen 6 leden aan. 3 Vrije kandidaten worden nog door bevolking gekozen. b. Verenigingen dragen kandidaten voor, welke gekozen worden door de bevolking. c. Verkiezingen uit vrije kandidaten. Er zal een kiescomité gevormd worden. Dit zal bestaan, uit minimaal 2 leden van de dorpsraad en dhr. André Janssen van de gemeente. Omdat vandaag meerdere leden zijn verhinderd, wordt dit uitgesteld tot de volgende vergadering. De datum voor de verkiezingen is gepland op 10 - 11 dec. 19Ö3» Einddatum voor kandidaatstelling 18 nov. a.s. Voor de volgende vergadering wordt nog informatiemateriaal toege stuurd. 3. Speeltoestellen. Goal en ballenvangers worden nog deze week bezorgd. Als deze ge plaatst worden zal tegelijkertijd de afrastering aan de grond van dhr. Smits geplaatst worden Speeltoestellen worden samen met Oudercommissie uitgezocht en besteld. 6. Wat verder ter tafel komt. - Grindgat Diepeling. Er is een vraag binnengekomen of hier een gedeelte afgebakend kan werden waar zwemmen wel toegestaan wordt. Dit wordt meegenomen naar de gemeente. Mestp-ut Wusterweg. Hier heerst een zeer gevaarlijke situatie. De Osnheiding rond de put is helemaal weg. De put is k a 5 meter diep en de kanter. glad en steil. Er is contact opgenomen met de eigenaar en de hinderwet. De dorgsraad doet een beroep_og de 2^ders_cm_kinderen_bier_uit_de buurt te houden. - Kleuterschool. Deze zal worden afgebroken. 7. Rondvraag. - Vlaggmasten, kunnen deze wit geverfd worden? - Trottoir naar bushalte staat vol hoog onkruid. Wordt doorgegeven bij de gemeente. Volgende vergadering is op 1b september a.s. De voorzitter sluit de vergadering, zink- en loodwerkzaamheden DAKDEKKERSBEDRUF J. 't JONG Nusseleinstraai 26 Horst-America Telefoon 04764 -S814

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 6