LV. B. DAMESKOOR r 4 Siekentridiu® Op 6 - 7 en S september &.s. wordt het jaarlijkse ziekentridium gehouden. Dit zijn enkele fijne dagen voor de zieken van de gemeente Venray. Degenen die hiervoor belangstelling hebben, kunnen zich opgeven bij Tocs Reynders, tel, 567 t/m 15 augustus a.s. Voor een financiële bijdrage hieraan komt het bestuur van de L.V.B. eind augustus bij iedereen langs, Kandenarbeidkursus voldoende deelname zal door de sociale academie een handenarbeid- kursus gegeven worden 10 lessen) in Castenr&y. Deze kursus is vooral bedoeld voor degenen die kinderen op een leuke manier willen bezighouden. Alles kan geleerd worden, zoals glasbesehil- deren, solderen, hout zagen en nog veel meer andere technieken. Degenen die hiervoor belangstelling hebben, kunnen zich opgeven bij Cis Stiphout, tel. 373 tot 2? augustus a.s. In oktober begint weer de volksdanskursus. Wil iedereen die hiervoor belangstelling heeft, zich opgeven, zo spoedig mogelijk, bij Cis Stiphout, tel. 373 Dus: nieuwe leden, maar ook zij die vorig jaar meededen dienen zicht op te geven. De L.V.B. heeft de taak op zich genomen tijdens de parochiefeesten iedere morgen de tent te poetsen. Hst bestuur maakt hiervoor lijsten. Op de jaarvergadering van 14 september sullen de poetsbeurten verdeeld worden. Jaarvergadering Het nieuwe seizoen begint vergadering» woensdag Is- september a.s. met de jaar- Donderdag repetitie? aanvang 19.^5 uur Vrijdag om 15.00 uur huwelijksmis zingen voor het Bruidspaar Faasen - Classens. Voor ai uw dak-, zink- en loodwerkzaamhaden DAKDEKKERSBEDRUF -J. 'f JONG Nusseteinstrsat 26 Morst-America Tsiefoon 04764-1814

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 4