Persbericht Bureau Voorlichting en Inspraak gemeente Venray Yenray van A-Z, 1984» Op 1 januari 1984 zal een nieuwe "Yenray van A-Z" verschijnen. Deze nieuwe uitgave van de gemeentegids wordt huis-aan-huis verpreid in de gemeente en uitgereikt aan nieuwe inwoners. Verenigingen Het overzicht met de organisaties, verenigingen en instellingen op het gebied van overheid, onderwijs, religie, maatschappelijk leven, gezondheidszorg, cultuur, jongerenwerk, sport, verkeer en vervoer wordt samengesteld door het Bureau Voorlichting en Inspraak van de gemeente. Hoewel de huidige gids eind vorig jaar is samengesteld, zijn toch al veel adressen veranderd. Aan elke organisatie, vereniging, instelling e.d. die in de gids vermeld wil staan het volgende: Laat ons dit weten, maar wel vèbr 1 oktober 1983. Wij verzoeken alle geïnteresseerden te reageren, ook als de gegevens zoals vermeld in de gids van 1983 nog juist zyn. Uw reactie bespaart ons een hoop werk Wij zullen proberen de door u aangedragen adressen, opmerkingen e.d. op te nemen in de nieuwe uitgave. Reacties naar: Bureau Voorlichting en Inspraak, Postbus 500» 5800 AM Venray (denk aan de postzegel). Advertenties Het Venrayse bedrijfsleven kan in de nieuwe gids acte de presence geven door het plaatsen van een advertentie. Kommunicatie Service Nederland b.v. uit Cuijk, die de produktie van de gids verzorgt, is belast met de werving van de advertenties. Tussen half augustus en eind september zal een acquisiteur van dit bedrijf in Venray voor dit doel werkzaam zijn. Ondernemers kunnen hun interesse voor een advertentie nu al bij het bureau Voorlichting en Inspraak kenbaar maken. V/ij zullen dit dan doorgeven. Het gemeentebestuur heeft met geen enkel ander bedrijf afspraken gemaakt over de samenstelling van een huis-aan-huis te verpreiden gemeentegids.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 11