KLEUTERSCHOOL DAMESKOOR S.V.C.- junioren 1 J 2 ÏPI™^iAJL r£® L schoeiden Integratieproject oudste kleuters Dit jaar kunnen de aktiviteiten wegens de verbouwing/ruimtegebrek alleen in de kleuterschool plaatsvinden. Juffrouw Dini komt 3 dinsdagmorgens (10.15 - 11.15 uur) in de kleuter school met de oudste kleuters praters en werken. Klas 1 en 2 komt dan ook op de kleuterschool "werken". Daarnaast werk ik op de kleuterschool in de ƒ1© klaahoek" met de oudste kleuters. Uw kleuter krijgt weer een map »ee naar huis, waar u thuis alle werkjes in kunt doen. Vrijdag 2h juni moet de map met alle verzamelde werkjes erin weer mee naar school gebracht worden, zodat juffrouw Dini de map in haar geheel kan zien. Hopelijk hebt u er begrip voor dat we het dit jaar zo doen??!! Groetjes van juffrouw Dini en juffrouw Riet. 'tz et Beste mensen van Castenray, Bij mijn vertrek naar mijn Missie even een laatste groet. Graag wil ik mijn familie en vrienden hartelijk bedanken voor het medeleven bij mijn ziekte. Ik ga door aller steun en sympathie weer terug set nieuwe moed. Jullie gaven van de Vastenactie neem ik persoonlijk mee, zodat jullie weten en de zekerheid hebben, ons geld wordt weer goed besteed. Namens de mensen daar, hartelijk dank. Ook een groet aan de kinderen van de school. Ik neem een mooie herinnering mee. Ik weet dat jullie achter mij staan, als thuisfront. Nogmaals dank en tot ziens, Br. M. Philipsen. Saterdag om 19.00 uur avondmis zingen. Donderdag om 19.^5 uur repetitie. B-elftal We vertrekken vrijdag a.s. om 19.15 uur bij H. van Rnee. We gaan bowlen van 20.00 - 21.00 uur. Tot vrijdag! A-elftal Saterdag 11 juni finalewedstrijden van het Poliotoernooi voor het A-elftal in Lomm, Behalve Castenray spelen in deze finalepoóle: Meyel Al; Velden Al en Rlerick A3 Aanvang: 17.CO uur. Einde: ca. 18.30 uur. Vertrek: 3 6.0C uur. Gevonden: na afsluitng jeugdvoetbal: t.t.b. Jos Janssen, Lollebeekweg 63

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 2